Naya Rivera, gwiazda "Glee", wypadła z łódki. Wcześniej miała problemy z prawem

2020-07-09 12:18 doll
Naya Rivera
Autor: Instagram Naya Rivera

Naya Rivera (33 l.) z serialu "Glee" wypadła z łódki na jeziorze Piru (Kalifornia). Znana i lubiana aktorka odpoczywała z synem, usiłując jakoś ułożyć sobie życie prywatne - już wcześniej miała bowiem problemy z prawem. Kim była i gdzie jeszcze grała Rivera?

Spis treści

  1. Naya Rivera - role, muzyka, życie prywatne
  2. Naya Rivera - zaginięcie

Naya Rivera - role, muzyka, życie prywatne

Naya Rivera urodziła się 12 stycznia 1987 roku w Santa Clarita w Kaliforni. Karierę aktorską zaczęła już w dzieciństwie: miała zaledwie 4 lata (!), gdy wystąpiła w sitcomie "The Royal Family". Wcześniej pojawiała się także w reklamach, więc gdy sitcom szybko zdjęto, udało jej się kontynuować pracę dziecięcej aktorki. W 2009 roku, gdy miała 22 lata, otrzymała rolę w hitowym serialu "Glee", która okazała się przełomem w jej karierze. W "Glee" jako Santana Lopez grała przez sześć lat, w międzyczasie pojawiając się w innych produkcjach, między innymi w horrorze "At the Devil's Door". Rola Rivery w "Glee" zmieniała się na przestrzeni poszczególnych sezonów serialu: w drugim sezonie jej bohaterka dokonała coming outu i zadeklarowała się jako lesbijka. Na planie grała miedzy innymi z Ricky Martinem oraz Glorią Estefan, jej serialową matką.

Niezapomniani - ofiary wypadków samochodowych

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Naya Rivera rozwinęła także karierę muzyczną, chociaż stało się to głównie dzięki związkowi z raperem Big Seanem. Zaczęli spotykać się w kwietniu 2013 roku, a debiutancki singiel Rivery, "Sorry", pojawił się na rynku w sierpniu 2013 roku. Z Big Seanem była około roku, potem wyszła za mąż za poprzedniego chłopaka, Ryana Dorseya. Ślub odbył się 19 lipca 2014 roku - była to data wybrana na ślub... z Big Seanem. W sierpniu 2015 roku Naya Rivera urodziła syna, Joseya Hollisa. Jesienią 2016 rozwiodła się z Dorseyem, a wkrótce potem na jaw wyszło, że miała problemy z przemocą domową.

Naya Rivera miała uderzyć Ryana Dorseya po kłótni w obecności ich synka. Mężczyzna pokazał na policji nagranie, na którym było widać, jak Naya Rivera uderza go w głowę i dolną wargę. Problemy z agresją potwierdził wówczas także Big Sean, jej były chłopak.

Wyświetl ten post na Instagramie.
just the two of us Post udostępniony przez Naya Rivera (@nayarivera)

Naya Rivera - zaginięcie

Naya Rivera wraz z niespełna pięcioletnim synkiem odpoczywali nad jeziorem Piru w Kaliforni. Samotnego chłopca znaleziono śpiącego w łódce, a aktorkę uznano za zaginioną. W łódce była bowiem także kamizelka ratunkowa, z której nikt nie skorzystał. Podjęto akcję poszukiwawczą, jednak dzień później, 9 lipca, uznano, że Naya Rivera zaginęła.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Focused on the next 10 Post udostępniony przez Naya Rivera (@nayarivera)
Najnowsze