Nergal w szpitalu! Po 10 latach znów się to stało. Przerażająca rura wystaje mu z ust

2021-07-24 13:06
Nergal
Autor: Adam Bysiek / Radio ESKA ROCK Nergal

Nergal podzielił się z fanami mocnym zdjęciem na Instagramie. Okazuje się, że muzyk znów trafił do szpitala, gdzie poddano go bardzo nieprzyjemnemu badaniu. Na profil społecznościowy trafiło zdjęcie z przerażającą rurą wystającą z ust Darskiego. Jak się okazało, lider behemota poddał się gastroskopii.

Fani obserwujący na Instagramie Adama "Nergala" Darskiego mogli zobaczyć ulubionego muzyka w nietypowej sytuacji. Lider Behemotha podzielił się zdjęciem z badania w szpitalu, które odbywało się przez przerażającą rurę wepchniętą w gardło Nergala. Na szczęście okazało się, że to tylko gastroskopia - nieprzyjemne, ale całkowicie standardowe badanie przewodu pokarmowego. Nergal poddał mu się, żeby skontrolować swój stan zdrowia i była to kwestia wyłącznie profilaktyczna. Gastroskopię miał drugi raz w życiu. 

- Moje drugie w życiu głębokie gardło. Badanie gastroskopowe. Za pierwszym razem miałam ją robioną w szpitalu 10 lat temu i była BRUTALNA! Tym razem trafiłem na super miłego lekarza z odpowiednim podejściem i poszło gładko... ale nadal daleko do radości i zabawy. Tak czy inaczej, rura jest w porządku, więc mogę trzymać się mojej rutyny kawy i wina ! A kiedy przyszło do pokrycia rachunku, powiedziano mi: porządni ludzie dostają usługi za darmo. Jestem wdzięczny i szczęśliwy - napisał Muzyk na Instagramie.

Gastroskopia, czyli panendoskopia lub gastrofiberoskopia, skr. GFS) to badanie górnego odcinka przewodu pokarmowego. Jak to wygląda w praktyce dobrze ilustruje zdjęcie Nergala. Do przewodu pokarmowego pacjenta, przez usta wkładany jest endoskop, czyli giętki przewód zaopatrzony w źródło światła i układ rejestrujący oraz przekazujący obraz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE