"Nic się nie stało": Szyc idzie do sądu. Pisze o insynuacjach

2020-05-22 16:10 ŁT
Przepis na życie 5 sezon 10 odcinek (odc. 62). Jerzy (Borys Szyc)
Autor: archiwum se.pl Przepis na życie 5 sezon 10 odcinek (odc. 62). Jerzy (Borys Szyc)

Borys Szyc ponownie reaguje na sprawie apelu Sylwestra Latkowskiego i jego kontrowersyjnych wypowiedzi po emisji filmu dokumentalnego o pedofilii. Aktor zapowiedział, że w razie potrzeby i ochrony swoich najbliższych, podejmie wszelkie możliwe kroki prawne.

Nie milkną echa emisji w TVP filmu "Nic się nie stało", który przypomina o sprawie molestowania seksualnego nieletnich dziewczyn w trójmiejskich klubach. I choć sam dokument Sylwestra Latkowskiego jest już kolejnym dziennikarskim materiałem, obok wielu artykułów, reportaży i książek innych mediów, to w całą sprawę z imienia i nazwiska autor wmieszał znanych artystów, dziennikarzy i celebrytów. Wśród nich był Borys Szyc. 

Aktor i jego rodzina są teraz ofiarą internetowego hejtu. Szyc opublikował nawet jedną z wiadomości z groźbą, którą otrzymał. Wcześniej aktor - odpowiadając na apel Latkowskiego o powiedzeniu prawdy na temat tego, co miało dziać się w trójmiejskim klubie "Zatoka Sztuki", pokazał SMS-y od reżysera dokumentu. PRZECZYTASZ JE TUTAJ

Teraz Szyc na swoim koncie na Instagramie przedstawił pismo od swojego adwokata. Czytamy w nim, że "wszelkie informacje ukazujące się w ostatnim czasie w mediach stanowią stanowią tylko i wyłącznie insynuację niepopartą jakimkolwiek dowodami i dalekie są od standardów etyki i rzetelności dziennikarskiej".

- Jakiekolwiek bezprawne działania polegające na bezprawnym naruszaniu dóbr osobistych Pana Borysa Szyca i jego najbliższych oraz stosowane w stosunku do nich groźby karalne i inne sprzeczne z prawem zachowania spotkają się z natychmiastowym podjęciem kroków prawnych - czytamy w oświadczeniu.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Bez komentarza. #nocomment Post udostępniony przez Borys Szyc Official (@borys.szyc)
Latkowski oskarża i podaje nazwiska: Zanussi, Szyc, Wojewódzki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj
Najnowsze