Nie uwierzycie, jak wyglądał kiedyś Rafał Grabias z "Królowych życia". "Na tej fotografii mam zaledwie 20 lat"

2021-07-23 19:37
Nie uwierzycie, jak wyglądał kiedyś Rafał Grabias z Królowych życia. Na tej fotografii mam zaledwie 20 lat
Autor: AKPA/Instagram Nie uwierzycie, jak wyglądał kiedyś Rafał Grabias z "Królowych życia". "Na tej fotografii mam zaledwie 20 lat"

Rafał Grabias to jeden z uczestników programu "Królowe życia". Gwiazdor TTV dał się poznać widzom jako partner Gabriela Seweryna. Panowie nie są już razem, jednak osobno również dzielą się z fanami swoim życiem. W sieci właśnie pojawiło się zdjęcie sprzed lat. Nie uwierzycie, jak wyglądał kiedyś Rafał Grabias z "Królowych życia"!

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn przez lata tworzyli niezastąpiony duet. Wspólnie prowadzili biznes i zajmowali się projektowaniem nietuzinkowych stylizacji. Razem zgłosili się też do programu "Królowe życia" i rozkochali w sobie widzów. Zyskali wiernych fanów, którzy nawet po rozstaniu wspierają Rafała i Gabriela. Choć wiele mówiło się o tym, że do siebie wrócili, jednym wpisem oficjalnie zakończyli związek. Rafał napisał w marcu: - Dziękuję Ci za 19 lat wspaniałej miłości, za wspólnie spędzony czas, za uśmiech, radość, smutek i łzy (...) Dziękuję, że byłeś przy mnie jak tego bardzo potrzebowałem, byłeś dla mnie mentorem, nauczycielem, bratem, przyjacielem, kochankiem, byłeś dla mnie wszystkim (...) Podążasz własną drogą z kimś innym. Wierzę, że dokonałeś właściwego wyboru i jesteś szczęśliwy - czytamy. Teraz Rafał Grabias układa sobie życie na nowo. Codzienność pokazuje w sieci, jednak tym razem postanowił wrócić do przeszłości. Mężczyzna ma 30 lat, jednak na Instagramie, gwiazdor "Królowych życia" pokazał, jak wyglądał 10 lat temu. Zmiana jest diametralna, a fotografia szokuje! Zmienił się nie do poznania!

ZOBACZ: Nowy szczegół na grobie Królikowskiego wzrusza. Są też kwiaty i znicze od rodziny

- Robiąc letnie porządki natrafiłem na taką perełkę. Na tej fotografii mam zaledwie 20 lat. Dziś śmiało mogę powiedzieć, że uroda zmienia się…… lecz wartości pozostały te same!!! Miłość i szacunek to mądrość którą dali mi rodzice (kochający dom). Starajmy się każdego dnia pięknie żyć nie używając mowy pogardy. Bądźmy pięknie nie tylko na zewnątrz, ale przede wszystkim w środku. Tego z głębi serca Wam życzę - skomentował archiwalną fotografię projektant. Zobaczycie ją niżej.

NIE PRZEGAP: Tak wygląda Sylwia Bomba bez makijażu! Nigdy się tak nie pokazała

Rafał Grabias kiedyś i dziś
Autor: AKPA/Instagram Rafał Grabias kiedyś i dziś
Królowe życia: Dagmara ze łzami w oczach odprowadza przyjaciela do ośrodka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE