"(Nie)zapomniani" na aukcji WOŚP! Udział w programie wylicytowany za...

2021-02-05 20:05 mga
zajawka aukcja wosp niezapomniani
Autor: Redakcja SE

Program Macieja Gąsiorowskiego "(Nie)zapomniani. Cmentarne historie" dołączył do pomagania Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W serwisie Allegro można było wylicytować udział w nagraniu programu. Dodatkowo można wybrać temat i bohatera odcinka. Dla osoby, która wylicytowała za największą stawkę przewidziany jest także spacer z autorem "(Nie)zapomnianych" po Starych lub Wojskowych Powązkach.

Aukcja "Zaproszenie do udziału w programie (Nie)zapomniani", która odbywa się w ramach 29. Finału WOŚP trwała do 5 lutego do godz. 19:58:29. Cena wywoławcza wynosiła 10 złotych. Ostateczna kwota zakończyła się na... 710 złotych!

Kanał (Nie)zapomniani ma 63 tysiące subskrypcji na YouTube. Na działającym od 23 lutego kanale pojawiły się już 42 odcinki oraz 6 materiałów bonusowych. Wcześniej 13 odcinków "(Nie)zapomnianych" (start 27 października 2019) i jeden materiał ekstra były emitowane na głównym kanale "Super Expressu" na YouTube. Rekordowy odcinek "Smutny los dziecięcego gwiazdora PRL. Jego GRÓB jest w FATALNYM stanie" obejrzano już ponad 2,2 mln razy! Aż 11 odcinków przekroczyło milion wyświetleń (w tym 5 na kanale Niezapomnianych). Łącznie odcinki obejrzano blisko 30 mln razy. Materiały publikowane są także na Facebooku i Instagramie. "(Nie)zapomniani. Cmentarne historie" mają także swoją cotygodniową rubrykę (sobota) w "Super Expressie", gdzie przybliżamy sylwetki znanych polskich artystów i pokazujemy ich groby.

W licytacji wzięło udział 17 osób. Aukcję wygrał Pan Damian z Bałdrzychów (woj. łódzkie).

Aukcja WOŚP "Zaproszenie do udziału w programie (Nie)zapomniani" odbywała się TUTAJ

Tu możesz zobaczyć odcinki (Nie)zapomnianych

Groby gwiazd show Polsatu, TVN i TVP. Tu spoczywają uczestnicy Baru, Big Brothera i Pamiętników z wakacji | Niezapomniani
Najnowsze