Nie żyje Dusty Hill, muzyk legendarnego zespołu ZZ Top. Ogromna rozpacz fanów

2021-07-28 22:57
Nie żyje Dusty Hill z grupy ZZ Top
Autor: Facebook ZZ Top Nie żyje Dusty Hill z grupy ZZ Top

Fani legendarnego zespołu ZZ Top są w rozpaczy. Nie mogą uwierzyć, że odszedł jeden z filarów zespołu. Nie żyje Dusty Hill, kompozytor, basista, wokalista oraz klawiszowiec. Informację o jego śmierci podali pozostali członkowie grupy. Muzyk odszedł we śnie w wieku 72 lat. Fani na całym świecie łączą się w bólu z rodziną Hilla i pozostałymi członkami zespołu ZZ Top. Dusty Hill grał w nim nieprzerwanie od 1970 roku. Co było przyczyną śmierci? Koledzy z zespołu pięknie pożegnali swojego muzycznego kompana.

Zmarł Dusty Hill. Informację o śmierci gwiazdora podali jego koledzy z zespołu ZZ Top - Frank Beard i Billy Gibbons, z którymi Hill tworzył grupę muzyczną nieprzerwalnie od 1970 roku! Joseph Michael Hill urodził się 19 maja 1949 roku w Dallas. W 1968 roku wraz z perkusistą Frankiem Beardem przeniósł się do Houston, gdzie rok później obaj dołączyli do wokalisty Billy Gibbonsa i stworzyli słynne trio, które największe sukcesy święciło w latach 80. XX wieku. Fani zespołu doskonale kojarzą charakterystyczne niemal półmetrowe brody muzyków. W trakcie pięciu dekad działalności ZZ Top sprzedali około 50 mln płyt. W 2004 roku zostali wprowadzeni do Rockandrollowej Galerii Sław. Koledzy Hilla z zespołu poinformowali, że Dusty zmarł we śnie w swoim domu w Teksasie. Muzycy pożegnali zmarłego we wspomnieniowym wpisie, podkreślając, że będą tęsknić za jego "niezłomną postawą i dobrą naturą".

Fani na Facebooku nie mogą uwierzyć, co się stało. Ślą kondolencje i słowa wzruszenia. Oficjalna przyczyna śmierci Hilla nie jest znana. 

Tragiczna śmierć aktorki serialu TVP, morderstwo młodziutkiej tancerki, straszna śmierć przedwojennych gwiazd kina. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE