Nie żyje pierwsza żona Jacka Rozenka. Katarzyna Litwiniak przegrała walkę z nowotworem

2020-04-06 23:42 dav
Katarzyna Litwiniak nie żyje
Autor: Facebook Katarzyna Litwiniak nie żyje

Katarzyna Litwiniak przegrała walkę z nowotworem. Pierwsza żona Jacka Rozenka od czterech lat toczyła walkę o życie. Komplikacje pojawiły się w ubiegłym roku. O jej śmierci poinformowła aktorka Małgorzata Kosik, która zamieściła wzruszający wpis w mediach społecznościowych.

Katarzyna Litwiniak zmagała się z nowotworem od czterech lat. Co prawda początkowo leczenie przynosiło efekty, ale w ubiegłym roku okazało się, że choroba zaatakowała i to ze zdwojoną siłą. Pojawiły się przerzuty do kości.

"W 2016 roku usłyszałam pierwszą diagnozę: rak piersi. Po operacji, radioterapii, hormonoterapii i wielu innych zabiegach czułam, że wracam do zdrowia, co dawało mi nadzieję na zdrową przyszłość, jednak wyniki badań wykazujące obecność aktywnych komórek rakowych w organizmie nigdy nie były w normie. Pojawiły się bardzo uciążliwe bóle kręgosłupa. W lutym 2019 roku postawiono mi nową diagnozę - rozsiany przerzut raka do kości. Lekarz onkolog postawił bardzo niekorzystne statystyczne rokowania, nie dając żadnej szansy na wyzdrowienie. Pomimo to nie poddaję się i wierzę, że znajdę rozwiązanie i powrócę do zdrowia" – pisała Katarzyna Litwiniak o swojej chorobie.

Niestety, Litwiniak przegrała walkę z chorobą. "Kochana Kasiu byłaś bardzo silna i dzielna i bardzo wierzyłaś, że wyzdrowiejesz. Twoi przyjaciele , rodzina, znajomi...wszyscy wierzyliśmy , że wygrasz tą nierówną walkę. Zawsze będę ciepło Cię wspominać" - napisała Gosia Kosik.

Z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem Litwiniak ma syna Adriana. 

Super Raport 6 IV (Haidar, Czarnecki)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze