Nie żyje przyjaciel Kazika. Nagła śmierć "Didiego". Śpiewał o nim w "Miller – ty ku**o je***a"

2020-10-16 18:49 mga
Rafał Didi Diduch nie żyje (pierwszy z lewej)
Autor: AKPA Kazik Staszewski i członkowie zespołu Kult na premierze "Kult. Film"

Zespół Kult poinformował o nagłeś śmierci ich wielkiego przyjaciela Rafała Diducha znanego jako Didi. Był on wielkim przyjacielem Kazika Staszewskiego. Ich relację mogliśmy zobaczyć w niedawnej produkcji "Kult. Film", którą można oglądać m.in, na Netflixie.

- Drodzy... mamy do przekazania tragiczną informację… Z ogromnym bólem serca informujemy, że dzisiaj rano zmarł nagle nasz kolega i przyjaciel Rafał Diduch, szerzej znany jako „Didi”. Przepełnieni bólem pragniemy przekazać nasze szczere wyrazy współczucia Ani i wszystkim przyjaciołom Didiego... - czytamy w komunikacie zespołu Kult.

W "Kult. Film" można było zobaczyć, jak Didi niespodziewanie przyjeźdża na koncert Kultu z Teneryfy, gdzie mieszkał. Dla Kazika Staszewskiego była to wielka niespodzianka. W czasie występu na scenie, nie krył wtedy wzruszenia.

Kazik nawet umieścił go w swojej piosence "DD". - Będziesz wisiał Miller – ty ku**o je***a Za to, że DD się tuła po obcych krajach Będziesz wisiał Miller – ty ku**o je***a Za to właśnie!! - śpiewał w utworze Staszewski.

Kult się rozpada. Legendarny muzyk opuszcza zespół Kazika

Najnowsze