Niecodzienny tatuaż Michała Milowicza. Aktor wytatuował sobie logo federacji!

2021-07-29 1:05
Michał Milowicz poprowadzi Galę Elite Fighters
Autor: Materiały prasowe

Wielkimi krokami zbliża się prawdziwe święto dla fanów mieszanych sztuk walki. Już 31 lipca 2021 w Hali G2A Arena Rzeszów w Rzeszowie odbędzie się niepowtarzalne wydarzenie, podczas którego staniemy się świadkami wyjątkowych pojedynków znanych postaci ze świata TV i Internetu. Imprezę poprowadzą Bilguun Ariunbaatar oraz Michał Milowicz. Okazuje się, że gwiazdor filmowego hitu „Chłopaki nie płaczą” jest wielkim fanem wydarzenia i postanowił to udowodnić tatuując sobie logo federacji na ramieniu!

Gala Elite Fighters przyciąga wielu celebrytów znanych z pierwszych stron gazet, ekranu TV oraz najpoczytniejszych portali plotkarskich. Całość poprowadzą Bilguun Ariunbaatar oraz Michał Milowicz. Znany aktor tak bardzo wczuł się w swoją rolę, że zdecydował się na szalony krok. Na jego ramieniu pojawił się tatuaż z napisem „Elite Fighters”. Czyżby chciał pokazać, że też jest niezłym fighterem? Relację z wizyty Milowicza w salonie tatuażu można znaleźć w serwisie YouTube.

Jak widać Michał Milowicz jest już gotowy na to ekscytujące wydarzenie.

I Gala Elite Fighters to przede wszystkim aż dwie walki o pas Federacji. W walce wieczoru pojawią się wysoce kontrowersyjni - Mateusz Muran Murański kontra Warszawski Dresik.

Podczas pierwszej gali w historii Elite Fighters zobaczymy starcia Evy (Ewa Piekut), Robaliniego (Patryk Śliwa), Queen of the Black (Julia Pelc), Mielonidasa (Marcin Makowski), Tarzana (Mateusz Leśniak), Julity (Julita Juchnowicz), Mundka (Michał Dryja), Filipa (Filip Ćwiek), IAMWERO (Weronika Piątek), Baobaba (Sebastian Szymański), Fit.pl (Bartek Kubiak), Marcintusa (Marcin Dąbrowski), Bodychrista (Krzysztof Ciesielski), Izet (Igor Zając), Jakuba Lasika, Pawła Szulca.

Zaskoczeniem w skali światowej będzie przebieg walki 3 na 1. Super Fight: 3 na 1 Kung Fu Panda kontra Miłosz Włodkowski (Modlicha), Maciej Szwech (Szwechu) oraz Norbert Grązka (Neted).

Kolejna ciekawostka związana z galą to walka Jakuba Lasika i Pawła Szulca (wyłonieni z Internetu, walka dostępna w paśmie bezpłatnym). Zwycięzca tej walki zawalczy raz jeszcze podczas tej samej gali z przeciwnikiem, którego odkryjemy w najbliższych dniach. Ku uciesze męskich fanów sportów walki pojawią się  też egzotyczne Ring Girls!

Michał Milowicz poprowadzi Galę Elite Fighters
Autor: Materiały prasowe

Organizatorem wydarzenia jest Federacja Elite Fighters, która powstała 20 stycznia 2021 właśnie w Rzeszowie, aby zapewnić najwyższej jakości nieprzewidywalną rozrywkę widzom nie tylko z Polski, ale przede wszystkim ze świata. Dzięki rozwiązaniu PPV, już od 24.99 zł ci, którzy nie będą mieli możliwości dotrzeć do Areny Rzezów, będą mogli emocjonować się przygotowanymi na ten wieczór pojedynkami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE