Niespodzianka w "The Voice of Poland". Na scenie WIELKIE gwiazdy!

2019-11-16 17:11
Wielkie gwiazdy w The Voice of Poland
Autor: AKPA Wielkie gwiazdy w "The Voice of Poland"

Na scenie "The Voice of Poland" pojawią się wielkie gwiazdy. Będzie to prawdziwa niespodzianka dla miłośników show. Nie zabraknie też wspaniałych wykonów uczestników programu. Kto przejdzie dalej, a z kim pożegnają się trenerzy?

Tydzień temu oglądaliśmy pierwszy odcinek "The Voice" na żywo. Było naprawdę gorąco, Kamil Bednarek uciekał ze studia, a Margaret była bardzo podekscytowana! Tym razem nie będzie inaczej! Na scenie rozśpiewanego show dojdzie do emocjonującej walki między uczestnikami poszczególnych drużyn. Pożegnamy po jednej osobie z każdego zespołu. W show wystąpią:

  • Drużyna Tomsona i Barona:

Alicja Szemplińska, Bartosz Deryło, Patryk Żywczyk

  • Drużyna Kamila Bednarka:

Julia Olędzka, Damian Kulej, Kasjan Cieśla

  • Drużyna Michała Szpaka:

Jakub Dąbrowski, Daria Reczek, Piotr Szewczyk

  • Drużyna Margaret:

Stanisław Ślęzak, Tadeusz Seibert, Sonia Michalczuk

Ciekawe czy tym razem zachwyceni jurorzy znów wstaną z foteli? Wszystko może się wydarzyć. Na widzów czekają niespodzianki. W "The Voice of Poland" zaśpiewają prawdziwe gwiazdy. Usłyszymy całą i zdrową Natalię Nykiel, a oprócz niej swoje hity zaprezentuje Indila. Jej hit "Daniere dance" podbijał listy przebojów na całym świecie! Nie możecie tego przegapić. Najnowszy odcinek "The Voice" w sobotę 16 listopada o 20:05 na antenie TVP2. Śledźcie naszą relację na żywo już od 20:05!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE