Nieszczęśliwa Julia Wróblewska chce wyjechać z Polski. Podała termin

2020-08-01 18:01 wp
Nieszczęśliwa Julia Wróblewska chce wyjechać z Polski
Autor: AKPA Nieszczęśliwa Julia Wróblewska chce wyjechać z Polski

Nieszczęśliwa gwiazda "M jak Miłość" i "Tylko mnie kochaj" wyznała, że chce wyjechać z Polski. Julia Wróblewska (21 l.) podała nie tylko termin wyprowadzki, ale także przyczyny swojej decyzji. Jest naprawdę poważnie! Poznajcie szczegóły jej wyznania.

Julia Wróblewska to młoda aktorka, która najczęściej kojarzona jest z serialem "M jak Miłość" czy filmem "Tylko mnie kochaj". 21-letnia gwiazda zaskoczyła fanów swoim poważnym postanowieniem. Wróblewska wyznała w jednym z komentarzy na profilu instagramowym, że chce wyjechać z Polski i nie wyobraża sobie życia w ojczystym kraju. Co skłoniło ją do takich przemyśleń?

Zamyślona Tatiana Okupnik śpiewa o STOLCU. Jest też nietrzymanie moczu i gadżet córki

Mentalność ludzi... To nie moja bajka. Nie chcę żyć w państwie pełnym nienawiści, w państwie, w którym religia dyktuje prawo (jestem agnostyczką, nie katoliczką i większość ludzi się rzuca i próbuje mnie namawiać i sprowadzać na "dobrą drogę") i w którym niektórzy bezrobotni dostają więcej pieniędzy niż ludzie na etacie - napisała Julia w odpowiedzi na komentarz jednej z internautek. Jesteście zaskoczeni jej przemyśleniami?

83-letnia legenda polskich filmów BIEGA PO PLAŻY. Co za nogi!

Nieszczęśliwa Julia Wróblewska wyznała też gdzie chciałaby mieszkać. Podała też termin możliwego wyjazdu: - Znam dwa języki obce na poziomie fluent. Wybrałam studia na kierunku iberystyka. Mam wyprowadzić się już teraz po tym jak zapłaciłam dużo pieniędzy za szkołę i nie zdać tego licencjatu? Jak to skończę, załatwię dokumenty, wybiorę destynację (bo mój chłopak i ja nie zgadzamy się w poglądach co do naszych dwóch wymarzonych, więc chcemy iść na kompromis - jeśli będziemy wciąż razem, jeśli nie to celuję w Amerykę Południową), załatwię ubezpieczenie, lokum zamieszkania i porozglądam się za pracą. Dziecka w tym kraju wychowywać na pewno nie będę - czytamy komentarz Julii podany przez wprost.pl.

Najnowsze