Rozenek marzyła o takich urodzinach! Płacze od rana

2020-06-01 20:39 KSZ
Urodziny Małgorzaty Rozenek-Majdan
Autor: Instagram Urodziny Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan obchodzi 42. urodziny! Gwiazda może urodzić w każdym momencie. Przygotowania do narodzin jej synka są w zaawansowanym stadium. Małgorzata spędza Dzień Dziecka w sposób szczególny. Ponieważ sama ma w tym dniu urodziny, nie chciała, aby jej kolejna pociecha również wtedy świętowała. Jej synowie i Radek przygotowali dla niej niespodziankę.

Rozenek urodzi lada moment. Wraz z Radkiem od dawna kompletują wyprawkę. Wyposażenie domu również uległo znaczącej zmianie. Gwiazda wyposażyła dom aż w trzy łóżeczka dla niemowlaka.  Jej synek będzie mógł też jeździć aż pięcioma wózkami. Majdan już zaprosił kolegów na "pępkowe".  Małgorzata podzieliła się swoimi obawami, co do daty narodzin kolejnego dziecka: - Bardzo bym nie chciała, żeby dzidziuś Majdana rodził się w Dzień Dziecka, bo sama się urodziłam w Dzień Dziecka i znam ten ból. Fajnie, jak każdy ma swój dzień i swoje święto.

Rozenek w szpitalu! Trudne chwile przed porodem [ZDJĘCIA]

Jednak dzień swoich kolejnych urodzin Małgorzata zapamięta na długo. Ten wyjątkowy dzień spędziła w domu z mężem i synami oraz w otoczeniu ukochanych psów. Salon ozdabiały kwiaty i balony. W komentarzach posypały się życzenia, również od innych gwiazd. Solenizantka nie kryła wzruszenia. Wszystko przez stan błogosławiony: - Ponieważ ostatnio łatwo się wzruszam, to od rana mam mokre oczy😉 to jedne z najpiękniejszych urodzin w moim życiu. W ciepłych słowach odniosła się do Radka: - I właśnie takich Nas, chcę pamiętać. 

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 1 VI (goście: Bosak, Gardias)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze