Nocna wizyta Stramowskiego w szpitalu. Przyszedł z... kwiatami! [PAPARAZZI]

2019-09-12 5:21 dav

U Patryka Vegi (41 l.) gra twardziela nad twardziele, ale w życiu prywatnym to całkiem inny człowiek. Piotr Stramowski (32 l.) został właśnie tatą i bardzo przejął się nową rolą. Co kilka godzin odwiedza swoją żonę Katarzynę Warnke (43 l.) w szpitalu. Przynosi jej kwiaty, prezenty. Nawet w środku nocy!


Na początku tego tygodnia Piotr i Katarzyna, znani z filmów Vegi, zostali rodzicami. Długo jednak ukrywali fakt, że spodziewają się dziecka. – Przez jakiś czas nie chciałam dzielić się wiadomością, że jestem w ciąży, nawet z najbliższymi mi ludźmi, rodziną. Miałam silną potrzebę intymności, zostania z tym sama. Tylko z moim mężem – wyznała niedawno Warnke.
Świeżo upieczona mama przebywa w jednym z warszawskich szpitali. Na szczęście z takim mężem jak Piotr nie musi się o nic martwić. Serialowy „Pitbull” bardzo często odwiedza swoją ukochaną i dziecko. Za każdym razem wygląda na niezwykle podekscytowanego i szczęśliwego z tego faktu. Przynosi jedzenie, ciuchy, kupił nawet laktator. I nieważne, która jest godzina. Nawet o 1 w nocy był widywany w szpitalu. Pozostałe mamy na oddziale pewnie patrzą z zazdrością.
Nieznana jest płeć dziecka. Ale Stramowski wrzucił na swój internetowy profil grafikę sugerującą, że doczekał się synka.

Najnowsze