Nosowska kpi z Kozidrak i Ostrowskiej! Żenujące czy zabawne? [WIDEO]

2019-01-01 12:07 LIKP
Beata Kozidrak
Autor: AKPA Beata Kozidrak

Była wokalista zespołu Hey jakiś czas temu odkryła w sobie duszę komika i od tego czasu mniej lub bardziej udanie parodiuje różne znane osoby. Przy okazji zabaw sylwestrowych wzięła na tapetę m.in. Tomasza Kammela, Małgorzatę Ostrowską, a nawet uwielbianą przez miliony Polaków Beatę Kozidrak. Nie tylko fani wokalistki Bajmu mogli poczuć się zażenowani dziwną parodią Nosowskiej. Wiele osób jednak uznaje występy byłej gwiazdy Hey za śmieszne.

Katarzyny Nosowskiej próżno było szukać na liście gwiazd zabaw sylwestrowych. Wokalistka znalazła jednak inny sposób, żeby zaistnieć.  Okazał się bardzo skuteczny. Jej filmiki robią furorę w internecie. Tym razem nie oszczędziła legend polskiej sceny muzycznej - swoich starszych, ale ciągle będących na topie, koleżanek: Beaty Kozidrak i Małgorzaty Ostrowskiej.

ZOBACZ WIDEO

Wyświetl ten post na Instagramie.
Myśleliście, że zasnęłam.. Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official)

KIM JEST MĄŻ KASI NOSOWSKIEJ?

Była wokalista Hey zdradziła także, jak spędzała ostatni dzień roku 2018. "To nasz drugi Sylwester w domu, we dwójkę. Jest dobrze! Może nawet zatańczymy wolnego i szybkiego" - uchyliła na Instagramie rąbka tajemnicy piosenkarka, która w listopadzie po 17 latach bycia  w związku wzięła ślub z Pawłem Krawczykiem. Muzyk przez lata był głównym kompozytorem w zespole Hey. Wcześniej Krawczyk związany był z takimi kapelami jak Ahimsa i Houk.

Najnowsze