Nowa "BrzydUla". Zdjęcie Kamińskiej zmartwiło fanów

2020-07-16 11:08 MGa
BrzydUla 2 sezon. Ula i Marek nie będą razem! Między nich wkroczy seksowna sekretarka - ZDJĘCIE
Autor: Instagram BrzydUla 2 sezon. Ula i Marek nie będą razem! Między nich wkroczy seksowna sekretarka - ZDJĘCIE

Jesienią zobaczymy nowe odcinki "BrzydUli". Oprócz starej ekipy pojawią się także nowe postacie. W serialu TVN wystąpią nowi aktorzy tacy jak: Karol Pocheć, Marcin Rogacewicz, Magdalena Koleśnik, czy Katarzyna Żak. Na razie nie znana jest fabuła kontynuacji hitu sprzed lat. Rąbka tajemnicy uchyliła Julia Kamińska na Instagramie. Zaniepokoiło to fanów produkcji.

Głownymi bohaterami "BrzydUli" są Ula Cieplak grana przez Julię Kamińską i Marek Dobrzański, w którego wciela się Filip Bobek. W starych odcinkach grali także Małgorzata Socha, Maja Hirsch, Jacek Braciak, czy też  Marek Włodarczyk. Wiadomo, że Magdalena Koleśnik wcieli się w nową asystentkę Marka. Jak się okazuje tytułowa BrzydUla będzie miało scen z Dobrzańskim i jego asystentką. - Rzadko mam wspólne dni zdjęciowe z tą fantastyczną dwójką. Mogłoby być częściej - napisała Julia Kamińska na Instagramie i opublikowała zdjęcie z planu serialu. Fani już zaczęli spekulować, że może to onznaczać, że Ula i Marek nie będą parą w nowych odcinkach "BrzydUli".

Przypomnijmy, że niemal po 10 latach przerwy do TVN wraca także inny serial, który był chętnie oglądany przez widzów. Od jesieni będzie można oglądać nowe losy bohaterów "Usta Usta".

Powrót serialu "Usta Usta". Będzie sporo niespodzianek! Aktorzy uchylili rąbka tajemnicy

BrzydUla 2 sezon. Oto dzieci Uli. To nie Marek będzie ich ojcem - ZDJĘCIE

BrzydUla 2 sezon. Nowa kobieta w życiu Marka. Seksowna Nadia zastąpi Ulę - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze