NOWA FUCHA Cleo! Wiemy, czym będzie się zajmować! Poważne wyzwanie

2020-10-30 20:51 pmar
Nowa fucha Cleo
Autor: Media Expert Nowa fucha Cleo

Cleo od wielu lat należy do najpopularniejszych polskich piosenkarek. Praca nad nowymi płytami przestała najwyraźniej artystce już wystarczać, ponieważ postanowiła podjąć się zupełnie nowego wyzwania. Jak się dowiedzieliśmy, Cleo rozpoczęła pracę jako dyrektor artystyczny dla firmy Media Expert. Piosenkarka nie tylko będzie występować w reklamach marki, lecz również będzie odpowiedzialna za ich warstwę kreatywną! Jak sobie poradzi w nowej roli? Znamy datę debiutu Cleo w nowej roli.

Firma zdecydowała się nawiązać współpracę z artystką, doceniając muzykę Cleo, jej popularność oraz fakt, że osobiście projektuje ona swoje spektakle artystyczne. Ta umiejętność sprawiła, że piosenkarka nie będzie wyłącznie występować w reklamach, lecz również będzie odpowiedzialna za ich kreację oraz warstwę artystyczną, zarówno w aspekcie muzycznym, jak i wizualnym!

Cieszymy się bardzo, że Cleo dołącza do naszego zespołu. To znakomita artystka, wulkan energii, ale i bardzo kreatywny i inspirujący człowiek. Wspólnie uznaliśmy, że te cechy warto szerzej wykorzystać. Udzielając więcej swobody artystycznej, odchodzimy nieco od dotychczas stosowanej formuły współpracy z gwiazdami. Wierzymy jednak, że efekty tej kooperacji będą pozytywnym zaskoczeniem i przyniosą fantastyczne korzyści obu stronom– poinformował rzecznik prasowy firmy, Michał Mystkowski.

Współpraca, trzymana dotychczas w tajemnicy, rozpoczęła się na początku października, a już 2 listopada będziemy mogli zapoznać się z jej pierwszymi efektami. To wówczas wystartuje nowa kampania reklamowa obejmująca spoty radiowe i telewizyjne, za które odpowiedzialna jest Cleo.

Jak poradzi sobie w nowej roli? Będziemy to mogli ocenić już w poniedziałek!

Wywiad z Cleo
Najnowsze