Nowa prowadząca "Koła Fortuny"! Kim jest Izabella Krzan?

2017-08-12 13:55 PMar

Wiadomo już, że nowe "Koło Fortuny" poprowadzi Rafał Brzozowski. TVP poinformowało już również, kto będzie mu w tym pomagać i zostanie "nową Magdą Masny". Ostatecznie wybór padł na Izabellę Krzan, która wygrała zeszłoroczne wybory Miss Polonia.

O nowej roli Krzan poinformowano w sobotnim wydaniu programu „Pytanie na Śniadanie”. Nowa prowadząca  została w 2016 roku Miss Polonia, w przeszłości uprawiała siatkówkę, a także taniec towarzyski. W dyscyplinie tej w ciągu ośmiu lat zdobyła międzynarodową klasę taneczną „A” w tańcach standardowych i „B” w tańcach latynoamerykańskich. Była także gospodynią magazynu „Lajk!” emitowanego w TVP2.

Przypomnijmy: Koło Fortuny to jeden z najpopularniejszych teleturniejów w historii telewizji na świecie. Widzom Dwójki znany jest z lat 1993-1998  i 2007-2009. Był to wówczas niekwestionowany hit Telewizji Polskiej. Od 1975 Koło Fortuny nieprzerwanie, z sukcesem emitowane jest w USA, a w ubiegłym roku ponownie zagościło w Niemczech, Holandii, Turcji, Hiszpanii Gruzji i  Grecji.

Zobacz także: Weronika Rosati je w ciąży surową rybę

Przeczytaj również: Rozenek i Majdan wydadzą PÓŁ MILIONA na rocznicę ślubu?!

Polecamy ponadto: Justyna Pawlicka komentuje zdjęcie seksu oralnego! Miłość kwitnie?