Nowa prowadząca "Pytanie na śniadanie"! To ona zastąpi Kawę

2019-05-16 9:00 INO
Łukasz Nowicki i nowa prowadząca Pytanie na śniadanie
Autor: Waldemar Kompała/TVP Łukasz Nowicki i nowa prowadząca "Pytanie na śniadanie"

Już 17 maja do "Pytanie na śniadanie" dołączy nowa prowadząca. U boku Łukasza Nowickiego (46 l.) pojawi się jurorka "Dance, Dance, Dance". Sprawdź, kto będzie gospodynią piątkowych wydań jednego z najpopularniejszych programów śniadaniowych w Polsce!

U boku Łukasza Nowickiego zadebiutuje w piątek Ida Nowakowska (29 l.). Wcześniej u boku dziennikarza występowały Joanna Racewicz (46 l.) i Marzena Kawa. Ida widzom TVP dała się poznać jako energetyczna współprowadząca programy "Bake off – Ale Ciacho" i "Bake off Junior" oraz jako niezwykle wymagająca jurorka najnowocześniejszego formatu tanecznego, emitowanego na antenie TVP2 wiosną 2019 – "Dance, Dance, Dance". Ida jest córką znanego pisarza Marka Nowakowskiego.

Ida Nowakowska jest jedna z najbardziej cenionych polskich tancerek młodego pokolenia na świecie, profesjonalne wykształcenie taneczne zdobywała na prestiżowych uczelniach w Polsce i zagranicą. Występowała w Metropolitan Opera i na innych prestiżowych nowojorskich scenach. Utalentowaną tancerkę docenili też producenci amerykańskiego talent-show "The World’s Best", w którym Ida zasiadła na fotelu jurorki.

Nieokiełznana energia i optymizm to znaki rozpoznawcze Idy, nie tylko na parkiecie, ale i w życiu codziennym. Widzowie "Pytania na śniadanie" będą mogli przekonać się o tym już w najbliższy piątek, 17 maja od godz. 7:55!

Najnowsze