Nowa przyjaźń w obliczu pandemii. Kurdej-Szatan i Mucha wspierają się

2020-03-28 5:09 daa

Za sprawą przymusowej kwarantanny dowiedzieliśmy się bowiem o... wielkiej przyjaźni Anny Muchy (40 l.) i Barbary Kurdej-Szatan (35 l.). I pomyśleć, że jeszcze miesiąc temu mówiło się o ich konflikcie spowodowanym pracą i pieniędzmi.

Mucha ma teraz swoje pięć minut w TVP – jest największą gwiazdą „Dance, dance, dance”, jej wątek w „M jak miłość” jest jednym z najważniejszych w serialu. Kiedyś to wszystko miała Kurdej-Szatan. Nieoczekiwanie jednak zrezygnowano z niej. Ona sama długo nie płakała i związała się z Polsatem. Chwilę później do serialu „W rytmie serca”, którego gwiazdą jest Basia, dołączyła Ania! Bomba wisiała w powietrzu, a wszyscy rozpisywali się o ich relacjach. Okazuje się jednak, że w czasach koronawirusa piękna blondynka może liczyć na swoją koleżankę. Kiedy została zaatakowana przez fanów na Instagramie za to, że wyszła z domu, chociaż namawia do czegoś zupełnie innego, Mucha wystosowała apel.
– Ja rozumiem, że cała ta sytuacja jest stresogenna i nieprzyjemna. Że siedzenie w domu czasami może wywoływać u niektórych stres. Czasami może weryfikować nasze oczekiwania wobec życia, tudzież zderzamy się z rzeczywistością. Ale to, co do mnie dociera, i sposób, w jaki atakujecie, i w ogóle fakt, że atakujecie Baśkę Kurdej-Szatan, jest grubą nieprzyzwoitością. Ja rozumiem, że z ludzi wychodzi to, co brzydkie, złe i niefajne, ale atakowanie Baśki jest po prostu niesmaczne i słabe. Jesteście słabeuszami, jesteście po prostu smutnymi ludźmi. Mówię o atakujących, żeby była jasność – mówi Mucha.
Ale to nie koniec, bo dodała jeszcze: – Możecie mi wierzyć lub nie, ale Baśka jest jedną z najlepszych osób, jakie znam. Najbardziej empatycznych, wesołych, ciepłych, serdecznych, myślących o innych.
Prawdziwa przyjaciółka!

Super Raport - odc. 6. Goście: Budka, Rotkiel

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze