Ważny minister z rządu nagrany z prostytutką w łóżku. Ależ on wygląda! Pętla Patryka Vegi

2020-06-23 8:31 DAV, DG, ełem
Minister nagrany z prostytutką  - nowy film Piotra Vegi
Autor: materiały prasowe Minister nagrany z prostytutką - nowy film Piotra Vegi

Pętla Patryka Vegi odkrywa brudy polskiej polityki. Wideo opublikowane przez Patryka Vegę (43 l.) wywołało niemałe poruszenie w Polsce. Reżyser, przygotowując się do premiery swojego nowego filmu „Pętla” o aferze podkarpackiej, pokazał prawdziwe sekstaśmy z domu publicznego, w którym bywały osoby z pierwszych stron gazet. To one były inspiracją do powstania produkcji. Jednym z nagranych klientów jest minister „poprzedniego rządu”.

– Film jest oparty na faktach i opowiada o seksaferze na Podkarpaciu, gdzie w ekskluzywnym burdelu nagrywano polityków, celebrytów, sportowców i duchownych po to, by następnie ich szantażować (...) Pozyskałem do współpracy przy filmie wszystkich kluczowych uczestników afery podkarpackiej – między innymi oskarżonego oficera Centralnego Biura Śledczego Policji, właścicieli nocnych klubów – bliźniaków Ukraińców i rodzinę zabitego w więzieniu boksera Cygana – mówi Patryk Vega o kulisach „Pętli”.

Ujawniono SEKSTAŚMY polityków i księży. 14 letnia dziewczynka. Pętla Patryka Vegi

Jak wynika z rozmów przeprowadzonych przez reżysera z właścicielami nocnych klubów – wśród nagranych klientów jest przynajmniej jeden znany polityk. – Przyjechał do nas minister poprzedniego rządu, no i jasne, że chciał się zabawić – słyszymy.
Co bulwersuje szczególnie – dziewczyny, które świadczyły tego typu usługi, nie zawsze były pełnoletnie, co także zarejestrowano.

Politycy komentują nagrania opublikowane przez Vegę

– Nie będę komentować biznesowych przedsięwzięć Vegi i tym samym brać udział w ich promocji – mówi nam rzeczniczka PiS Anita Czerwińska (50 l.).
– Nic mi na ten temat nie wiadomo. Nie sądzę i nie wydaje mi się, by było to możliwe – stwierdził Jan Grabiec (48 l.) , rzecznik PO.
– Nie, to jest bezzasadne. Żaden polityk PSL nigdy nie bywał w tego rodzaju miejscach. Nie ma takiego tematu – powiedział Miłosz Motyka, rzecznik PSL.

Jak zapowiada Vega – zamieszczony przez niego film to początek długiej historii, która ma ukazać kulisy wspomnianej afery na Podkarpaciu.

Vega ujawnia seks taśmy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie KLIKNIJ tutaj

Patryk Vega ujawni sekstaśmy z udziałem polityków i gwiazd. Podam nazwiska

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze