Ociekająca SEKSEM Monika Zamachowska NĘCI biustem na imprezie

2020-10-01 21:47 KSZ
Ociekająca seksem Monika Zamachowska
Autor: Instagram

Takiej prezenterki jeszcze nie widzieliście. Monika Zamachowska niczym Marilyn Monroe wabi swoją stylizacją. Gwiazda prowadzi pokaz mody, a sama wygląda dziś jak rasowa modelka. W seksownej pozie eksponuje dekolt, stroi miny i mruga oczkiem! Fani oszaleli na widok jej nowego wizerunku. To kwintesencja kobiecości!

Monika Zamachowska zajmuje się konferansjerką i często prowadzi różne wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. W sierpniu w eleganckiej czerwonej kreacji prowadziła w Sopocie festiwal muzyki klasycznej.  Prezenterka błyszczy jak gwiazda na każdej imprezie. Dziś prowadzi pokaz mody Doroty Kuźnickiej. Zamachowska sama wygląda jak modelka. Fani od razu zachwycili się jej wyglądem. Porównali ją do Marilyn Monroe! 

Szok! Monika Zamachowska tłumaczy się mężowi z wydatków

Ociekająca SEKSEM Monika Zamachowska NĘCI biustem na imprezie

Monika Zamachowska pochwaliła się na Instagramie krótkim filmikiem, na którym pozuje i odsłania dekolt w pięknej kreacji. Pewna siebie kobieta pozuje jak rasowa modelka i kokietka! Uśmiecha się, obraca prezentując wdzięki i zalotnie mruga oczkiem. To jeden z wielu pozytywnych komentarzy: - Pani Moniko! Jestem pod wrażeniem. Widzę współczesną interpretację Marilyn Monroe. Pięknie!

Najnowsze