Oddał mocz przy Cichopek w trakcie programu na żywo

2020-10-18 9:47 MaAl
M jak miłość, odcinek 1535, Kinga (Katarzyna Cichopek)
Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1535, Kinga (Katarzyna Cichopek)

Czasami telewizyjna kamera przypadkiem rejestruje znacznie ciekawsze rzeczy, niż chcieliby autorzy programów. Do nietypowego incydentyu doszło na planie programu "Pytanie na śniadanie" w TVP. Odcinek dotyczył małych piesków i kotków, więc odpowiednio, do studia zaproszono... małe zwierzaki. A jak to ze zwierzakami bywa, zanim nauczą się wychodzić na dwór, sikają gdzie popadnie.

- Małe pieski, kotki i inne zwierzątka chyba w każdym budzą ciepłe uczucia. Oglądamy z entuzjazmem ich zdjęcia, a gdy zobaczymy je w rzeczywistym świecie, od razu wyciągamy do nich ręce. Szczeniaki, kocięta są w stanie poprawić nam humor. Dlaczego reagujemy entuzjastycznie widząc małe psy, koty? - pytali autorzy programu "Pytanie na śniadanie".

Zgodnie z tematem odcinka, do studia programu prowadzonego przez Kasię Cichopek zaproszono bohaterów - sympatyczne, małe czworonogi. Producenci najwyraźniej nie mieli wcześniej zbyt dużego doświadczenia z małymi zwierzętami, ponieważ czworonożnych gości puszczono samopas na podłogę, gdzie, jak to bywa w tym przypadku, jeden z piesków najzwyczajniej w świecie zaczął sikać.

ZOBACZ TEŻ: Afera w "Pytaniu na śniadanie". Gdzie jest Marcelina? TVP wyjaśnia

Bezpodstawny hejt na Cichopek

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jak wytłumaczyć, zwierzęciu, że salon to nie toaleta? Warto zacząć od wynoszenia małego pieska na dwór zanim się rano obudzi. Kiedy się załatwi, należy go pochwalić i pogłaskać. Niestety przez pierwsze dwa tygodnie ten zabieg trzeba z nim powtarzać najczęściej, jak się da, na początku nawet co godzinę. Ta praca nam się opłaci, bo maluch szybko skojarzy siusianie na trawniku z pieszczotliwą nagrodą. Potem mogą nią być też maleńkie psie przekąski.

Więcej pisaliśmy o tym turaj.

Najnowsze