Ojciec Meghan ujawni kolejne sekrety córki. Najgorsze przed nami?

2020-01-22 12:31 doll
Meghan Markle
Autor: Eastnews Meghan Markle

Odejście Meghan Markle (39 l.) i księcia Harry'ego (36 l.) z rodziny królewskiej przysporzyło im wielu kłopotów. Trudno oprzeć się wrażeniu, że ich decyzja była raczej spontaniczna, a nie "przemyślana miesiącami". Meghan wciąż nie ułożyła swoich relacji z ojcem, który teraz może się zemścić...

Sprawa ojca Meghan Markle ciągnie się za nią właściwie od momentu zaistnienia u boku księcia Harry'ego. Thomas Markle bez skrępowania rozmawia z mediami i ujawnia największe sekrety własnej córki. Ta nie może (a może i nie chce?) go powstrzymać, więc media czerpią z jego wyznań garściami.

Ojciec księżnej Meghan ujawnia kolejne sekrety. Mówi o narkotykach!

Brytyjski kanał Channel 5 wyemituje wkrótce dokument bazujący na wywiadzie z Thomasem Markle, w którym, jak można się domyślić, mężczyzna znów bez ogródek opisuje relacje łączące go z córką i zięciem.

- Nie sądzę, by Meghan i Harry chcieli mnie widzieć. Pewnie zobaczą mnie, dopiero gdy będę wkładany do ziemi - powiedział do kamery.

Biorąc pod uwagę, że Meghan chce znów być osobą prywatną, jej ojciec może jeszcze bardziej popuścić wodze fantazji w swoich zwierzeniach... Będzie skandal?

Najnowsze