Okoliczności śmierci aktorki Eugenii Herman. Wiemy, kiedy pogrzeb

2021-07-23 14:06
Nie żyje Eugenia Herman
Autor: Akpa Nie żyje Eugenia Herman

Znany jest termin pogrzebu Eugenii Herman (+ 92 l.). Gwiazda takich seriali jak "W labiryncie" czy „07 zgłoś się”, która 19 lipca zmarła w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, zostanie pochowana w najbliższą środę 28 lipca. Poznaliśmy okoliczności śmierci gwiazdy. Gdzie zostanie pochowana Eugenia Herman?

Eugenia Herman-Laskowska była wyjątkowo ciepłą i serdeczną kobietą. Ostatnie lata swojego życia spędziła w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, gdzie chętnie udzielała się we wszelkiego rodzaju spotkaniach kulturalnych. Dla wielu była tam niczym głowa rodziny.

Niestety 19 lipca Związek Artystów Scen Polskich przekazał informację o jej śmierci.

"Z wielkim smutkiem żegnamy Eugenię Herman, aktorkę teatralną, telewizyjną, filmową i radiową, absolwentkę PWST w Łodzi, aktorkę łódzkiego Teatru Nowego", czytamy na profilu ZASP-u. "Niespełna dwa lata temu uroczyście świętowaliśmy jej dziewięćdziesiąte urodziny. Była pogodna i pełna energii. Odeszła artystka, pedagog, piękna, elegancka kobieta z klasą", dodano.

Jak dowiedział się "Super Express" Herman zmarła w swoim pokoju. - Zmarła w swoim łóżku. Nie była sama. towarzyszyła jej opiekunka. Zamknęła oczy i zasnęła - zdradza nam osoba z domu opieki.

Masz święta żałobna odprawiona zostanie dnia 28 lipa 2021 roku (środa) o godzinie 10:00 w Kościele Środowisk Twórczych w Warszawie Plac Teatralny 18, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na Cmentarz Komunalny Północny w Warszawie. Brama główna godz. 12:00 - powiadomił pasierb z rodziną.

Mężem Eugenii Herman był dyrektor Warszawskiej Fabryki Motocykli, Wacław Laskowski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jerzy Połomski trafił do domu opieki! Musiał się wyprowadzić

Nie są pochowani z żonami. Kopiczyński, Karewicz, Kłosowski, Jaruzelski. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE