Ola Ciupa: Zaręczyłam się! Bajeczna sceneria. SZCZEGÓŁY I ZDJĘCIA TYLKO U NAS!

2020-08-02 11:27 DECK, doll

To był najpiękniejszy wieczór w jej życiu. Słynna Słowianka Donatana, Ola Ciupa, świętowała swoje 30. urodziny razem ze swoim ukochanym Kubą na wyspie Rodos. Chłopak przygotował dla niej romantyczną kolację na plaży. Już samym tym Ola była zachwycona. Ale to nie było wszystko! Jej partner nagle się oświadczył!

Wszystko wydarzyło się w sobotę wieczorem. Gwieździe Eska TV i jej chłopakowi, raperowi o pseudonimie Kubańczyk, udało się wyjechać na krótki urlop.

- Mieliśmy lecieć do Czarnogóry, ale dzień przed wylotem okazało się, że z powodu pandemii wstrzymano loty do Czarnogóry z Polski. Mieliśmy wyznaczone na odpoczynek tylko 10 dni... Ciężko było już o bilety lotnicze w inne miejsce w tym terminie, ale dwa dni później udało nam się wylecieć na grecką wyspę Rodos - cieszy się Ola w rozmowie z nami.

Na miejscu okazało się jednak, że będą świętować nie tylko urodziny...

- Kuba zaplanował dla mnie kolację na plaży z okazji urodzin. Już to było dla mnie piękne, bo taka romantyczna kolacja ze świecami na plaży jest marzeniem prawie każdej dziewczyny. W pewnym momencie Kuba powiedział, że chce ze mną być już do końca życia. Wyciągnął pierścionek i stało się! Wzruszyłam się i oczywiście powiedziałam "TAK" - mówi podekscytowana Słowianka.

Półnagie gwiazdy disco polo smażą się na słońcu... Gorące wideo!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze