Ola Ciupa znów podbiła internet! Zobacz gorącą modelkę na Saharze! [WIDEO]

2019-11-12 14:11
Ola Ciupa
Autor: mat. pras. Ola Ciupa

Modelka Ola Ciupa, która zasłynęła jako słowianka Donatana, od miesięcy skupia się na muzyce. Występuje w całej Polsce jako DJ Slavic, a do sieci trafił właśnie jej kolejny singiel i teledysk. I co? I znowu hit! W zaledwie trzy dni teledysk Oli obejrzano już ponad pół miliona razy i trafił do zestawienia najpopularniejszych klipów w Polsce. Ola radzi sobie lepiej niż niejedna wielka gwiazda polskiej piosenki.

"Nas nie zatrzyma już nic". Taki tytuł nosi nowy singiel Oli Ciupy i wszystko wskazuje na to, że jej rzeczywiście nic nie zatrzyma. Jako DJ Slavic Ola podbija YouTube i bije rekordy popularności. Teledysk do piosenki został nakręcony na pustyni Sahara. To kolejny po "Dynamicie" hitowy singiel Oli. Ponownie nie zabrakło na nim gości.

„Zwycięskiego składu się nie zmienia, dlatego kolejny raz nawiązałam współpracę z CrackHouse oraz wokalistą Hellfieldem. Aby dodać powiewu świeżości do drugiej zwrotki zaprosiłam rapera młodego pokolenia Kubańczyka. Teledysk nagraliśmy w Tunezji. Możecie zobaczyć w nim wioskę, w której nagrano sceny do filmu "Star Wars", pustynie Sahare czy piękne lokalizacje na wyspie Djerba" - opowiada o klipie Ola.

Zobaczcie sami efekty pracy Oli i jej ekipy:

Najnowsze