Ola Kot nową KRÓLOWĄ INTERNETU!

2019-10-10 15:53
Ola Kot
Autor: Super Express Ola Kot

Ola Kot (29 l.) idzie jak burza. Prezenterka Eska TV i gwiazda nowej edycji „Tańca z gwiazdami” została doceniona za swoje działania w internecie i zgarnęła właśnie nagrodę JOY Influencer roku.

Do rąk Oli Kot trafiła statuetka dla najbardziej kreatywnych i wpływowych twórców sieci. Prezenterka zaprzyjaźnionej z „Super Expressem” stacji Eska TV została doceniona przez internautów jako debiutantka roku.

– Zazwyczaj w takich sytuacjach jestem pesymistką, więc w programie „Taniec z gwiazdami” mam przygotowaną mowę pożegnalną od pierwszego odcinka. Dziś nie wpadłam na to, by sobie jakąś przygotować – powiedziała Ola, odbierając nagrodę. – Bądźmy szczerzy w internecie i nie zaklinajmy rzeczywistości – zaapelowała ze sceny.

A już jutro w programie „Taniec z gwiazdami” Ola po raz kolejny potrzebuje głosów widzów i internautów. Tym razem z Tomkiem Barańskim (39 l.) wykonają rumbę. Aby pomóc Oli wysyłajmy jutro po godz. 20 SMS-y o treści 6 na numer 7232 oraz głosujemy za darmo na stronie polsat.pl. 

Najnowsze