SZOK! Ola Szwed miesiąc temu urodziła córkę. Tak teraz wygląda!

2021-07-30 19:33
Jak zmieniło się ciało Oli Szwed po porodzie
Autor: papara07/akpa Jak zmieniło się ciało Oli Szwed po porodzie

Patrząc na najnowsze zdjęcia Oli Szwed (31 l.), przecieramy oczy ze zdumienia. Aktorka niespełna miesiąc temu została mamą, a dziś zachwyca sylwetką, po której nie ma śladów ciąży. Jak ona to robi?! I gdzie aktorka wybrała się dziećmi na wakacje? Będziecie zaskoczeni.

Ola jest mamą dwójki dzieci: synka Borysa (6 l.) i dziewczynki, która przyszła na świat na początku lipca. Celebrytka szybko wróciła do formy po porodzie i już kilkanaście dni później spakowała swoje pociechy i wyruszyła z nimi na wakacje. Wybrała modne wśród polskich gwiazd Chałupy. Zagraniczny wyjazd z takim maluchem z pewnością nie należałby do najłatwiejszych. A przecież warunki i pogoda nad polskim morzem dopisują i nie odbiegają od tych w Grecji czy Chorwacji. Kiedy Ola pojawiła się na plaży, szybko zdjęła z siebie zbędne ubrania, pozując jedynie w górze od kostiumu kąpielowego i kusych szortach. Trzeba przyznać, że wygląda oszałamiająco! Czyżby to zasługa spacerów po plaży, a może dwójka dzieci tak bardzo daje jej w kość?

Anna Mucha zwolniona z TVP. Zdradza kulisy. Co z "M jak miłość"?

Aleksandra Szwed i Krzysztof Białkowski są rodzicami dwójki dzieci. Płeć młodszej pociechy długo była tajemnicą. Aktorka ujawniła ją przez przypadek. Dodała na Instagram zdjęcie maleństwa na rękach u taty: "Gdy jest gorąco, a Daddy jest cool" - pisze aktorka. Różowa sukieneczka w kwiatki ze zdjęcia rozwiała wszelkie wątpliwości dociekliwych fanów: It's a girl, Ola, tym zdjęciem rozwiejesz może wszelkie wątpliwości, że Dzidzia to jednak nie Gucio, Super, córeczka Tatusia - piszą. 

Dorota Szelągowska rozwiodła się po raz trzeci. Znamy szczegóły [TYLKO U NAS]

Kiedy się kochać, żeby zajść w ciążę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE