Ola Żebrowska URODZIŁA! Imię dziecka TRADYCYJNE

2020-08-06 7:24 doll
Ola Żebrowska urodziła
Autor: Instagram Ola Żebrowska urodziła

Aleksandra Żebrowska (33 l.), żona Michała Żebrowskiego (48 l.), urodziła! A przynajmniej twierdzi tak źródło portalu Pudelek.pl, bo sama zainteresowana nie skomentowała jeszcze tych doniesień. Na świat przyszło trzecie dziecko aktora i jego powabnej żony. Czy to chłopiec czy dziewczynka? Jak ma na imię? Sprawdźcie!

Aleksandra Żebrowska dość długo nie informowała fanów o tym, że zaszła w trzecią ciążę. Część z czasu oczekiwania na dziecko przypadła akurat na moment pandemii koronawirusa i narodowej kwarantanny. Żebrowscy musieli sobie jakoś z tym poradzić, bo Michał Żebrowski stracił nagle źródło dochodu: nie kręcono seriali i zamknięto teatry. Aktor bez skrępowania przyznawał więc, że... jest na utrzymaniu żony, która rozwinęła firmę szyjącą ubrania dla mam i dzieci. Firma otrzymała nazwę na część dwóch synów pary: Francis&Henry.

Żebrowski jest na utrzymaniu żony! Szokujące słowa gwiazdora "Na dobre i na złe"

Być może teraz interes będzie musiał zmienić nazwę, bo, jak donosi Pudelek, Ola Żebrowska już urodziła! Na świat przyszedł rzekomo trzeci syn pary. "Chłopiec jest zdrowy" - twierdzi źródło portalu.

Na Instagramie Oli Żebrowskiej wciąż najnowszym zdjęciem jest fotografia wrzucona dwa dni temu. Warto jednak pamiętać, że zdjęcie mogło być zrobione wcześniej, a jedynie opublikowano je "dla zmyłki".

To trzeci syn Żebrowskich. Franciszek ma 10 lat, Henryk - 7.

Gratulacje!

Agnieszka Radwańska URODZIŁA! Tak wygląda jej dziecko

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jak wynika z naszych informacji, Żebrowscy zastanawiali się nad równie pięknym i tradycyjnym imieniem, co w przypadku dwóch starszych synów. Podobno wybór miał paść na... Felicjana, zdrobniale Felka. Jeszcze w kampanii prezydenckiej Michał Żebrowski żartował, że może da dziecku na imię Rafał - oczywiście na cześć najlepszego kolegi, Rafała Trzaskowskiego. Ostatecznie Rafał przegrał z Felkiem.

Wyświetl ten post na Instagramie.
❤️ Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Cześć Feliks ❤️ Post udostępniony przez Michał Żebrowski (@zebrowski.michal)
Najnowsze