Ola Żebrowska wkłada majtki na oczach wszystkich! "Centralnie wypięta w negatyw"

2021-05-04 20:51 vip
Ola Żebrowska, Michał Żebrowski
Autor: Akpa Ola Żebrowska, Michał Żebrowski

Ola Żebrowska jest żoną Michała Żebrowskiego. Para doczekała się dwójki dzieci Henryka i Franciszka. Teraz gwiazda postanowiła zmienić tematykę swoich postów na Instagramie i zamiast fotografii z potomstwem dodała filmik, na którym wkłada majtki! Wszystko przez uszczypliwość internauty: "Centralnie wypięta w negatyw". Teraz niemal dosłownie! Zobaczcie, jak żona Michała Żebrowskiego nakłada bieliznę, hit!

Ola Żebrowska pokazała, jak zakłada majtki. Wszystko na filmiku, który trafił na Instagram. Żona Michała Żebrowskiego postanowiła, że zafunduje uszczypliwym internautom prawdziwy szok. Wideo nagrała po komentarzu: "Stara baba z du*ą centralnie wypiętą w negatyw. Ogarnij się. Rozumiem, że świrujesz od braku wrażeń innych niż podcieraniem bobasa, ale jesteś dziwna z brakiem samokontroli" - czytamy. Nieprzychylny komentarz znalazł się pod serią zdjęć, na których Ola Żebrowska w żartobliwy sposób zakłada spodnie "sprzed ciąży". Postanowiła odpowiedzieć dodając wymowne wideo, które znajdziecie poniżej:

Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze