Olga Frycz po 3,5 roku rozstała się z partnerem! Mieli razem dziecko

2019-09-10 9:31 wp
Olga Frycz z rodziną
Autor: Instagram Olgi Frycz Olga Frycz z rodziną

Olga Frycz to aktorka znana m.in. z "M jak miłość". Jednak gwiazda już od dłuższego czasu nie występuje na szklanym ekranie. Zajęła się rodziną i wychowywaniem małej córeczki wraz z partnerem Grzegorzem. Wydawało się, że są naprawdę zgranym duetem! Niestety, aktorka i trener rozstali się. Co się stało?

Olga Frycz miała wielkie plany i marzenia o założeniu pensjonatu dla dzieci. Miał jej w tym pomóc ukochany - Grzegorz Sobieszek. Niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy, jak mawia klasyk. Aktorka i trener byli razem 3,5 roku. Na swoim profilu instagramowym Frycz wyznała, że to koniec ich związku i wspólnego życia. Mimo wielu starań, prób i najszczerszych chęci, para podjęła tę poważną decyzję. - Podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić - napisała.

Zobacz także: Olga Frycz w ciąży. Zobacz, jak zmieniła się znana aktorka! [ZDJĘCIA]

Była para wychowywała razem małą Helenkę. Oboje bardzo kochają dziewczynkę: - Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzieCo więcej, była gwiazda "M jak miłość" zapewnia, że na ich rozstanie nie wpłynęły osoby trzecie. Choć to koniec długiego związku, rodzice nie zamierzają rezygnować ze wspólnych wyjazdów i wycieczek: - Wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas, który wciąż razem spędzamy z Heleną jest dla nas najcenniejszy.

Zobacz także: Sprytny sposób Olgi Frycz na tanie ubranka dla dzieci

Najnowsze