Oliwia Bieniuk gwiazdą śniadaniówki. Jest jak mama Ania Przybylska

2020-10-29 5:30 TUMM
Oliwia Bieniuk idzie w ślady pięknej mamy
Autor: Akpa Oliwia Bieniuk idzie w ślady pięknej mamy

Właśnie skończyła 18 lat i nareszcie może sama decydować o swojej przyszłości. Oliwia Bieniuk postanowiła, że pójdzie w ślady Anny Przybylskiej (†35 l.), swojej zmarłej mamy, i zostanie gwiazdą. Jej ojciec Jarosław Bieniuk (41 l.) jednoznacznie reaguje i zapewnia, że będzie trzymał za nią kciuki.

Anna Przybylska była jedną z najpiękniejszych i najzdolniejszych polskich aktorek. Zadebiutowała w wieku niespełna 16 lat i od razu wzbudziła podziw swoim talentem i urodą. Mówiono, że jest prawdziwą seksbombą polskiego ekranu.

Sukcesem aktorki od zawsze zafascynowana jest jej córka Oliwia, która, jak się okazuje, zamierza iść w ślady zmarłej na raka trzustki mamy.

Początkowo swoją przyszłość wiązała z modelingiem. Jej przygoda z sesjami zdjęciowymi zaczęła się od dużej kampanii polskiej marki odzieżowej, którą sygnowała swoim nazwiskiem. Jednak ostatnio mogliśmy podziwiać ją w filmie. Oliwia zagrała u Daniela Rusina znanego jako Reżyser Życia. Córka Przybylskiej wystąpiła u boku Piotra Cyrwusa (59 l.) i Andrzeja Grabowskiego (68 l.).

Zobacz: Wzruszające słowa siostry Anny Przybylskiej. Łzy same cisną się do oczu

Przygoda z aktorstwem bardzo jej się spodobała i wygląda na to, że zamierza ją kontynuować. A w karierze kibicuje jej ojciec. 

Szczerze mówiąc, to są jej wybory, ja tylko mogę ją wspierać i pomagać, gdzieś doradzać ewentualnie, ostrzegać. Będziemy trzymać kciuki. Czas pokaże, czy to wszystko się uda – powiedział Jarosław Bieniuk w rozmowie z Dorotą Wellman (59 l.).

My również trzymamy kciuki.

Najnowsze