Opole 2020: CIĄŻA na scenie. Gwiazda "Rancza" z widocznym brzuszkiem

2020-09-06 16:37 KSZ
 Gwiazda Rancza w CIĄŻY. Emilia Komarnicka-Klynstra z brzuszkiem w Opolu
Autor: AKPA Gwiazda "Rancza" w CIĄŻY. Emilia Komarnicka-Klynstra z brzuszkiem w Opolu

Emilia Komarnicka-Klynstra (35 l.) wystąpiła z mężem drugiego dnia 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Zaprosiła fanów na to wydarzenie tajemniczym wpisem: "Zaśpiewamy we troje". Aktorka potwierdziła domysły o drugiej ciąży, prezentując w Opolu krągły brzuszek. Mąż gwiazdy, Redbad Klynstra dostał niedawno nową fuchę. W życiu aktorskiej pary same zmiany i wyzwania.

Trwa święto polskiej muzyki. Do Opola przybywają największe gwiazdy. Pierwszy dzień festiwalu był koncertem debiutów. Sprawdź, kto zwyciężył.  Drugi dzień był bardzo wzruszający. Przypomniano dokonania zmarłych gwiazd i uczczono pamięć Anny Jantar oraz Jarosława Kukulskiego. Córka zmarłych artystów, Natalia Kukulska wykonała coś naprawdę fenomenalnego. Wcieliła się w postać swojej mamyZrobiła to w nietypowy sposób - wcale nie chodziło o śpiewanie. Kontrowersje wzbudzały gwiazdy w odważnych stylizacjach. Po koncercie wspomnieniowym, widzowie na długo zapamiętają Joannę Lazer, czyli Rudą z "Red Lips".

Opole 2020: Obłędny dekolt Rudej z Red Lips. Czy miała na sobie bieliznę? [ZDJĘCIA]

Opole 2020: Gwiazda "Rancza" w CIĄŻY. Pokazała krągły brzuszek podczas występu z mężem

Drugi dzień festiwalu zakończył się koncertem poetyckim. Wystąpili aktorzy, w tym gwiazdy "Na dobre i na złe". Emilia Komarnicka-Klynstra oraz jej mąż Redbad Klynstra zrobili wrażenie. Komarnicka znana z "Rancza" zaprosiła fanów na występ i zdradziła, że zaśpiewają z mężem we troje. Kim jest ta dodatkowa osoba? - dopytywali fani. Na koncercie wszystko się wyjaśniło. Choć aktorzy nie potwierdzili oficjalnie tego, że spodziewają się dziecka, to Emilia nie mogła ukryć ciążowego brzuszka. W białej kreacji był on doskonale odsłonięty. Gratulujemy! Przed gwiazdorską parą spore wyzwanie. Redbad został wybrany na dyrektora Teatru Osterwy w Lublinie.  Para  wychowuje już dwuletniego synka Kosmę. 

ZOBACZ:Opole 2020. Co za dekolty i odsłonięte nogi! Tak zaszalała gwiazda "M jak miłość" [ZDJĘCIA]