Obecny chłopak Wieniawy zaczepia jej byłego."Żenujące!"

2019-05-16 8:34 doll
Antek Królikowski i Baron
Autor: Instagram

Odkąd Julia Wieniawa (21 l.) zaczęła spotykać się z Baronem (36 l.) z Afromental, stara się unikać byłego chłopaka, Antka Królikowskiego (30 l.). Między nimi wrogości podobno nie ma, ale to, co robi w Internecie Baron przypomina trochę przedszkole. Ostatnim zdjęciem wywołał małe zamieszanie.

Może to forma okazywania sympatii, może przejaw braterskiej miłości, a może po prostu kiepski żart, którego nikt nie zrozumiał. Baron odwiedził niedawno przytulisko dla zwierząt, którym podarował karmę i wykładziny do ocieplenia boksów, w których mieszkają. W trakcie wizyty spotkał między innymi osiołka, który ma na imię… Antek.

Zdjęcie z osłem Antkiem powędrowało na Instagrama Barona, ale fani muzyka chyba nie zrozumieli tego żartu i zaczęli wytykać mu brak klasy. Pojawiły się też głosy, że Baron pomaga zwierzętom na pokaz, bo sam niezbyt umiejętnie zajmuje się psem Wieniawy, którego nosi w nieprawidłowy sposób.

- Wszystko pod publikę ! Osioł Antek ? Żenujące! Im kto ma większe poczucie humoru, tym większe musi mieć poczucie taktu. To jest niesmaczne!! Dwuznacznie o ośle Antku. Temat adopcji spada na drugi plan przez Twój mało zabawny żart – pisali internauci.

Zobaczcie zdjęcie Barona z osłem Antkiem. Widzicie podobieństwo?

ZOBACZ TEŻ: Były spotkał obecnego. Nagrał to i usunął film

Najnowsze