"Ośmiu wspaniałych": Znamy ich dalsze losy. Uratowane małżeństwo i nowe związki

2020-05-29 22:07 KSZ
Ośmiu wspaniałych
Autor: Facebook "Ośmiu wspaniałych"

W programie poznaliśmy ich jako ósemkę pogubionych i samotnych mężczyzn, którzy popełniali w życiu sporo błędów, przez które stracili rodziny. Każdy z nich miał traumatyczną przeszłość, ale Marta Manowska udowodniła im, że nigdy nie jest za późno na zmianę trybu życia. Dziś życie bohaterów zmieniło się o 180 stopni. Nie są już samotni. Przeczytajcie o ich dalszych losach.

W programie przez kilka tygodni przeżywaliśmy stopniową przemianę głównych bohaterów.

A byli to: 

  • Sebastian Jajszczak
  • Jarosław Piątak
  • Piotr Walkiewicz
  • Radosław Żyłka
  • Łukasz Stęc
  • Albert Kuźmiński
  • Adam Rzepkowski
  • Paweł Kleban

Każdy z nich był inny, ale łączyła ich wspólna determinacja. Już w pierwszym odcinku okazało się, że Albert jest potrójnym rozwodnikiem i nie utrzymuje kontaktu z dziećmi. Sebastian przeżył śmierć ojca, któremu wybaczył na łożu śmierci. Przez niego sam jest abstynentem. Jarek miał cięty język, a przyjemność sprawiało mu naśmiewanie się z innych. Widzowie go nie polubili. Jednak jego szczera reakcja na dzieci wzbudziła odrobinę sympatii. Adam przyszedł do programu z misją, że zmieni się dla żony. Jego uczucie zdradził tatuaż, gdy był na randce z seksowną kobietą. Aferę spowodował Radek, który nie poradził sobie z presją i zrezygnował z programu przed samym finałem. 

FINAŁ "Ośmiu wspaniałych": NAGA sesja zdjęciowa i wstrząsający rachunek sumienia [RELACJA]

Dalsze losy uczestników

Po programie uczestnicy diametralnie zmienili swoje życie. Wielu z nich rozpoczęło budowanie relacji od nowa. Adam podjął walkę o swoje małżeństwo. Szczęśliwie wychowuje z żoną synów. Piotr zyskał przyjaciela. Utrzymuje kontakt z Albertem. Łukasz znalazł nową pracę. W nowych związkach są przyjaciele z programu, czyli Paweł oraz Sebastian. Zbuntowany Radek oświadczył się swojej ukochanej! Przełom nastąpił również w życiu Jarka. Bohater musiał rozliczyć się z ojcem. W dzieciństwie przebywał w domu dziecka. Po latach zdobył się na wspaniały gest. Złożył na grobie ojca własnoręcznie wykutą różę. 

 

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze