Majka Jeżowska zmienia wizerunek! Ostry rock i pogo pod sceną

2020-09-22 19:32 Ewa Wąsikowska-Tomczyńska
Majka Jeżowska ożeniła syna
Autor: Akpa Majka Jeżowska ożeniła syna

Majka Jeżowska (60 l.) szokuje swoją przemianą! Po latach śpiewania delikatnych dziecięcych piosenek postanowiła zmienić całkowicie swój sceniczny wizerunek. Zaprezentowała to podczas zeszłorocznego Pol'and'Rock Festiwalu. Gdy wyszła na scenę ponad 100-tysięczna publiczność wręcz oszalała, bo tego się nie spodziewali. Utwory, które znali z dzieciństwa były zagrane tak ostro rockowo, że porwały ludzi do pogo. Teraz Majka mówi wprost: "Teraz tak chcę grać". O swoich planach opowiedziała w magazynie #HOT.

HOT - Majka Jeżowska zmienia muzyczny image. Teraz tylko ostry rock!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Piosenki Majki Jeżowskiej zna każde dziecko w Polsce. Pokazali im je ich rodzice, którzy sami się na nich wychowali. Piosenkarka przez lata jeździła z trasami koncertowymi dedykowanymi właśnie dzieciom. Jej koncerty zaczynały się z tego względu rano, trzeba było ujarzmić tłum młodych fanów, a potem rozdać autografy, co nie jest tak łatwe jak w przypadku "dorosłych" koncertów kiedy ludzie ustawiają się grzecznie w kolejce. Dzieci często dosłownie wchodzą na głowę. Ale Jeżowska lubiła ten klimat, nabrała nawet dzięki temu pedagogicznych umiejętności. Jednak teraz mówi "dość!"i chce już grać inaczej. Ostro i rockowo. Jej nowy image niesamowicie spodobał się publiczności zeszłorocznego festiwalu Pol'and'Rock - do tego stopnie, że z jej koncertu powstał album: CD i DVD na, którym zarejestrowano to szaleństwo, a przede wszystkim znakomitą muzykę. Dobrze znane piosenki w niesamowitych aranżacjach.

2 października odbędzie się w warszawskiej Progresji koncert Majki Jeżowskiej, na który gwiazda serdecznie wszystkich zaprasza. Jeśli ktoś ma ochotę na pogo, to będzie to doskonała okazja do tego.

Więcej o metamorfozie Majki Jeżowskiej w materiale wideo.

Najnowsze