Pakiet TV za darmo. Oglądaj na działce czy w podróży

2020-08-06 13:29 rp
Telewizja za darmo na wakacje
Autor: Materiały prasowe Telewizja za darmo na wakacje

Pogoda nas nie rozpieszcza, szczególnie w miejscach turystycznych. Czasem lepiej by było posiedzieć przed telewizorem. Szkoda tylko, że został w domu... Na szczęście dzięki telewizji internetowej WP Pilot możesz oglądać swoje ulubione seriale i programy w każdym miejscu o dowolnej porze. Bez żadnych umów i zobowiązań. I do tego za darmo!

To prostsze, niż myślisz. By oglądać telewizję, potrzebujesz jedynie swojego telefonu lub innego urządzenia z dostępem do internetu. Po prostu wejdź na stronę www.pilot.wp.pl, załóż konto, podając swój adres mailowy. Trwa to dosłownie dwie minuty!
WP Pilot jest polską platformą telewizji internetowej. To miejsce, gdzie można oglądać polskie i zagraniczne kanały na żywo.
WP Pilot działa wszędzie – na działce, nad morzem, na mazurskiej wsi czy w górach. Co ciekawe, WP Pilot możesz oglądać też, gdy wyjeżdżasz na wakacje do krajów Unii Europejskiej. I pamiętaj, że możesz zrezygnować w każdej chwili, bez żadnych kar i biurokracji. Ty decydujesz!

Jak zdobyć pakiet TV za darmo
W dniach 20–26.07 wyślij SMS o treści WPPILOT pod numer 7043 (koszt: 0,62 zł) i pobierz kod do swojego dwutygodniowego pakietu TV
l Wejdź na pilot.wp.pl i załóż darmowe konto
l Wybierz Pakiet Starter PLUS i kliknij „KUP PAKIET”
l Wybierz opcję „PŁATNOŚĆ KODEM”
l Wpisz swój unikalny kod i zatwierdź

darmowa tv
Autor: archiwum se darmowa tv
Najnowsze