Piersi Oli Szwed sfotografowane przez partnera. Obiecywał coś innego

2021-07-25 21:37
Ola Szwed
Autor: Instagram

Aleksandra Szwed niedawno urodziła. To wielkie wydarzenie w życiu jej rodziny. Wraz z ukochanym, Krzysztofem Białkowskim, przywitała na świecie drugie dziecko. Teraz, partner Oli Szwed z ukrycia sfotografował jej piersi! Zdjęcie trafiło do sieci i robi furorę.

Niedawno pisaliśmy, że Aleksandra Szwed urodziła! W pierwszych dniach po przyjściu na świat pociechy, wystawiła dziecko za okno. Powód zwalał z nóg, bo chodziło o coś naprawdę ważnego. Na szczęście nic złego się nie stało i cała rodzina jest już w komplecie. Szczęśliwi rodzice wraz z maleństwem, wybrali się na wakacje. W Chałupach spędzają chwile relaksu i odpoczywają również w miejscowych restauracjach. To właśnie w jednej z nich, partner Oli Szwed, Krzysztof Białkowski sfotografował intymną część ciała ukochanej z ukrycia! Uwiecznił jej obfity biust, a fotografia właśnie trafiła na jej Instagram. - Gdy on udaje, że robi zdjęcie dziecięcym stopom, a ty udajesz, że mu wierzysz… - napisała rozbawiona aktorka. Fani również dosadnie komentowali odważny kadr: - Teraz warto rozważyć drugą sesje w Playboyu, - Faceci się nie zmieniają, - Przepiękna, - Ja w ogóle nie rozumiem o co innego mogłoby chodzić fotografowi. Co sądzicie o Oli Szwed w ujęciu ukochanego? Zobaczcie sami i dajcie znać w komentarzach!

NIE PRZEGAP: Zobaczcie, jak Julia Kamińska poszła na imprezę. Jej seksowne wydanie zwala z nóg

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE