Patronat SE: Najlepsze role stulecia w "Wielkim Teście"

2018-02-27 3:00
Wielki test TVP
Autor: AKPA

Które z filmowych ról widzowie zapamiętali najlepiej i najbardziej cenią po latach? Przed nami kolejny z serii popularnych testów TVP. Już w środę, 28 lutego, będziemy mogli się sprawdzić w "Wielkim teście o polskich aktorkach i aktorach".

W teleturnieju przypomniane zostaną wybitne role aktorskich gwiazd ostatniego stulecia, które przeszły do historii polskiego kina. W studiu telewizyjnym na pytania będą odpowiadać jak zwykle znani artyści, sportowcy i dziennikarze. Wśród zaproszonych gości zobaczymy m.in.: Teresę Lipowską (81 l.), Emilię Krakowską (78 l.), Kasię Ankudowicz (37 l.), Piotra Ligienzę (36 l.), Pawła Małaszyńskiego (42 l.), Annę Dereszowską (37 l.).

W przerwie między rundami zaśpiewa Kasia Zielińska.

Widzowie mogą rozwiązywać test online na stronie wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfony. Program poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski (45 l.).

Zobacz także: Cała prawda o gwiazdach. Wielki test w TVP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE