Niewielu wie, że Patrycja Markowska nie jest jedynaczką. Jej ojciec ma nieślubne dziecko, to była największa rodzinna tajemnica!

2021-03-24 22:59
Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski
Autor: AKPA Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski

Wiele osób do tej pory jest przekonanych, że Patrycja Markowska jest jedynaczką. Media przypominają teraz, że prawda jest jednak inna, Grzegorz Markowski ma nieślubne dziecko, a ich relacje pozostawiają wiele do życzenia. Wiele lat temu córka Markowskiego zwierzyła się dziennikarzom z rodzinnej tajemnicy. Wiemy, kim jest nieślubny syn legendarnego muzyka!

Grzegorz Markowski ostatnio znalazł się w zestawieniu celebrytów, którzy mają nieślubne dzieci, co dla wielu nadal może być sporym zaskoczeniem. Do tej pory większość znała tylko jego córkę i była przekonana, że Patrycja Markowska jest jedynaczką. Wiele lat temu "Fakt" potwierdził plotki o tym, że legendarny muzyk ma nieślubne dziecko. Dziennikarzom tej gazety udało się nawet do niego dotrzeć. 

NIE PRZEGAP: Na korytarzach w TVP aż huczy o odejściu Elżbiety Jaworowicz! Legendarna dziennikarka opada z sił!

Tabloid poinformował, że nieślubny syn Grzegorza Markowskiego ma na imię Piotr. Dziś ma 52 lata. Jest dyrektorem w jednym z oddziałów dużej agencji ubezpieczeniowej. Ma dwie córki.

- Nie utrzymuję z moim ojcem kontaktu, poza jakimiś sporadycznymi telefonami - powiedział Piotr w rozmowie z dziennikarzami.

Patrycja Markowska ma przyrodniego brata. Niewielu wie, że Grzegorz Markowski ma nieślubne dziecko!

Grzegorz Markowski po raz pierwszy został ojcem w bardzo młodym wieku - miał zaledwie 15 lat! Syn jest owocem jego krótkiego romansu z koleżanką z sąsiedztwa. Para rozstała się jeszcze przed tym, jak maluszek przyszedł na świat. Znajomi Markowskiego w rozmowie z dziennikarzami "Faktu" twierdzili, że ten nie utrzymuje kontaktów z własnym dzieckiem. Zapewnili jednak, że nie wynikało to z jego oziębłości, a z faktu, że pani Anna utrudniała mu kontakty z nim.

NIE PRZEGAP: Ukrywają prawdę o stanie Krzysztofa Krawczyka?! To trwa już od roku, doniesienia jego byłej żony szokują!

Podobno do dziś ma żal do muzyka, że zostawił ją z dzieckiem i do tej pory nie ma nic dobrego do powiedzenia na jego temat. Na każdym kroku podkreśla, że za wszystkie sukcesy jej syn zawdzięcza wyłącznie sobie, bo ojciec nie chciał poświęcać mu czasu. Jednak znajomy pary pragnący zachować anonimowość stwierdził w rozmowie z tabloidem, że jest w tym bardzo dużo nieprawdy i pani Anna bardzo postarała się o to, żeby Grzegorz Markowski nie znał swojego syna.

Przez rodzinne nieporozumienia doszło do tego, że Patrycja Markowska nie zna swojego 8 lat starszego brata. Jest dla niej dziś obcym człowiekiem.

– Nie wiem, co mogłabym o nim powiedzieć bo po prostu go nie znam – powiedziała dziennikarzom Patrycja Markowska zapytana o relację z bratem.

NIE PRZEGAP: Wychodzi na jaw prawda o erotycznych przygodach Andrzeja Piasecznego! Wielu może uważać to za OBRZYDLIWE i ZŁE!

Patrycja Markowska wywiad
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE