Patryk VEGA oszpeci Małgosię Rozenek-Majdan? I VLOG

2020-07-29 18:00 Ewa Wąsikowska-Tomczyńska
Małgorzata Rozenek, Patryk Vega
Autor: Marek Kudelski/Super Express Małgorzata Rozenek, Patryk Vega

Małgorzata Rozenek-Majdan (42 l.) spełnia kolejne marzenie zawodowe. Do tej pory nie chwaliła się publicznie, że chciałaby zostać aktorką, ale to już wkrótce umożliwi jej Patryk Vega (43 l.), który zaproponował gwieździe TVN rolę w jednym ze swoich kolejnych filmów. Paparazzi przyłapali ich na spotkaniu, podczas którego ustalali wstępnie szczegóły współpracy. Czy Vega oszpeci do roli Rozenek? Są na to duże szanse, bo kto by nie chciał zobaczyć, jak Małgorzata porzuca swój perfekcyjny wizerunek. Więcej o tym we vlogu Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej.

Patryk Vega OSZPECI Małgorzatę Rozenek-Majdan? Vlog Ewy Wąsikowskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Vega już przed rokiem miał pomysł na to, żeby Rozenek wystąpiła w jednej z jego produkcji, jednak plany te pokrzyżowała ciąża gwiazdy TVN. Małgosia długo starała się o trzecie dziecko, wiec spokój podczas tych wyjątkowych dziewięciu miesięcy był dla niej niezwykle ważny. W czerwcu mały Henio przyszedł na świat a jego znana mama szybko wróciła do zawodowej aktywności. Choć wcześniej nie miała takich planów, trzy tygodnie po porodzie pojawiła się na planie programu "Projekt Lady". Prezenterka ma duże wsparcie od swojego męża więc może pozwolić sobie też na rozwój kariery w nowym kierunku.

Choć z zawodu jest prawniczką, od lat obyta jest z kamerą. Wkrótce okaże się czy to doświadczenie pomoże jej w aktorskim wyzwaniu. Wiadomo, że Vega ma doświadczenie w prowadzeniu na planie filmowym naturszczyków. Swoją filmową przygodę dzięki niemu przeżyli m.in. Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" (45 l.) czy piłkarz Kamil Grosicki (32 l.)

Wyświetl ten post na Instagramie.
„BAD BOY” w kinach od 21 lutego #badboyfilm #patrykvega Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)