Patryk Vega przestał kręcić. Plan zdjęciowy świeci pustką

2020-03-25 15:53 vvv
Vega przestał kręcić
Autor: Paweł Dąbrowski Vega przestał kręcić

Wygląda na to, że Patryk Vega (43 l.) wziął sobie do serca zalecenia rządu oraz krytykę środowiska i przerwał pracę nad najnowszym filmem. W środę po planie zdjęciowym nie zostało śladu.

Jak informowaliśmy, Vega kręci nowy film na warszawskim Polu Mokotowskim, co zostało mocno skrytykowane przez środowisko artystów i reżyserów. – Nie narażajmy naszych koleżanek i kolegów oraz służb medycznych! Z uwagi na pandemię koronawirusa polecamy telekonferencje i zawieszenie prac na planach filmowych! – apelowała Gildia Reżyserów Polskich.

Policja na planie nowego filmu Vegi!

We wtorek na planie pojawiła się policja. Reżyser zapewnił ich, że zachowane są wszelkie wymagane środki bezpieczeństwa, a pracuje mniej niż 50 osób. Skończyło się na pouczeniu. Wieczorem sytuacja uległa zmianie, bo rząd zakazał zgromadzeń powyżej 2 osób. Osoba z otoczenia reżysera zapewniała nas, że nie wpłynie to na pracę ekipy.
W środę jednak po planie nie zostało ani śladu. Z budynku zniknął neon, zwinęły się także wszystkie busy. Zabrakło także sprawcy całego zamieszania, który nie chce komentować sprawy.

Super Raport - odcinek 2

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze