Paulina Młynarska namawia młodych do UCIECZKI z kraju. Podpowiada, jak to zrobić

2020-08-04 17:00 wp
Paulina Młynarska namawia młodych do UCIECZKI z kraju. Podpowiada, jak to zrobić
Autor: Instagram Pauliny Młynarskiej Paulina Młynarska namawia młodych do UCIECZKI z kraju. Podpowiada, jak to zrobić

Paulina Młynarska słynie z mocnych i konkretnych wypowiedzi na bieżące tematy. Tym razem pisarka postanowiła zabrać głos w sprawie życia w Polsce. Gwiazda namawia młodych do ucieczki z kraju. Mało tego, Młynarska podpowiada, jak to zrobić. Poznajcie szczegóły!

Paulina Młynarska odważnie wspiera w mediach społecznościowych środowisko LGBT. Pisarka jest osobą bardzo tolerancyjną. Jej córka wzięła ślub z kobietą. Szacunek i miłość do drugiej osoby stara się promować przede wszystkim na swoim profilu instagramowym, gdzie ma kontakt z szerszą publicznością. Tym razem Młynarska poruszyła temat życia w Polsce. Zachęca młodych do wyjazdy i radi, jak to zrobić! W szczególności, zwróciła się do osób reprezentujących środowisko LGBTQ+.

Młynarska po latach ujawniła prawdę o ojcu. Szokujące fakty

Nigdy nie sądziłam, że to napiszę! Przyjaciele, zwłaszcza młodzi LGBTQ+! Każdego dnia myślę o Was. Jeżeli to tylko możliwe, uczcie się języków, aplikujcie do pracy, do szkoły, piszcie do fundacji i innych organizacji pomagających w starcie za granicą i rozważcie wyjazd z Polski. Polska obecnie jest jak toksyczna totalnie dysfunkcjonalna rodzina, zarządzana przez niepoczytalnego, niezrównoważonego dziada, który terroryzuje i napuszcza na siebie jej członków. Wam wyznaczył rolę kozła ofiarnego, życie w traumie, zmarnowanie życia. Póki Pl jest w UE, póki łatwo o papiery pobytowe (co może się zmienić zupełnie nieoczekiwanie), szukajcie sposobu, by znaleźć się tam, gdzie możecie żyć normalnie. (...) Szkoda Waszego życia. Świat jest wielki i pełen fajnych ludzi, którzy przyjmą Was z otwartymi ramionami, pomogą wyleczyć PTSD i będą wspierać. Trzymam za Was mocno kciuki cokolwiek zdecydujcie. 

Dramat Agaty Młynarskiej: Wszystkie moje dzieci STRACIŁY PRACĘ

Najnowsze