Paulla: Ukochany podarował jej kota

2021-07-29 4:30
Paulla Ignasiak ma drugiego synka - to kot o imieniu Benji
Autor: Instagram

Paulla Ignasiak (42 l.) jest w szczęśliwym związku z Rafałem Zemke, który jest również jej menedżerem. Para właśnie świętowała drugą rocznicę pożycia.

Z tej okazji ukochany sprawił piosenkarce wyjątkowy prezent. Dostała kota rasy russian blue, o którym od dawna marzyła. Puszysty podarunek za ok. 5 tys. zł bardzo ucieszył wokalistkę, a kociak od razu pokochał swoją nową panią.

– Rafał bardzo o mnie dba i często stara się spełniać moje marzenia. O takim kociaku marzyłam od dawna, więc sprawił mi tym podarunkiem wielką radość. Kotek dostał na imię Benji i jest naszym nowym członkiem rodziny. Nie odstępuje mnie na krok. Żartuję sobie, że mam drugiego synka – cieszy się Paulla w rozmowie z „Super Expressem”.

Kariera artystki układa się tak samo dobrze jak życie prywatne. Po sukcesie piosenki "To co dał nam świat" z repertuaru Krzysztofa Krawczyka gwiazda nagrała klubowy singiel "Ostatnia noc" w dwóch wersjach językowych. Utwór po polsku już podbija listy przebojów, a jego wersja w języku angielskim będzie miała premierę już 2 sierpnia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE