Wszystkich Świętych. Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego [ZDJĘCIA I WIDEO]

2020-10-31 20:00 mga
Małgorzata Ostrowska-Królikowska dekoruje grób męża
Autor: MELON Małgorzata Ostrowska-Królikowska dekoruje grób męża

Paweł Królikowski (+58 l.) zmarł w lutym po długiej walce z guzem mózgu. Aktor najbardziej znany z serialu "Ranczo" oraz show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", został pochowany w nowej Alei Zasłużonych na Powązkach Wojskowych w Warszawie. Kilka dni przed Wszystkimi Świętymi wdowa po gwiazdorze, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, odświeżyła grób męża. Na grobie Królikowskiego pojawiły się świeże kwiaty i iglaste gałązki. Niestety przez pandemię koronawirusa warszawska nekropolia będzie zamknięta. Tym samym na przy mogile aktora nie pojawi się mnóstwo zapalonych zniczy przez jego fanów.

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego na Powązkach Wojskowych | Niezapomniani

Małgorzata Ostrowska-Królikowska (56 l.), sprzątała ostatnio grób męża wspólnie ze swoją szwagierką, siostrą Pawła Królikowskiego. Aktorka "Klanu" przyznała w rozmowie z autorem programu "(Nie)zapomniani. Cmentarne historie", że grób z prawdziwego zdarzenia niebawem stanie na Powązkach Wojskowych. Miejsce, w którym spoczęła trumna z ciałem Pawła Królikowskiego, musi się jeszcze osadzić. Ostrowska-Królikowska zdradziła, że grobowiec powstanie najprawdopodobniej do świąt Bożego Narodzenia.

SPRAWDŹ TEŻ: Wszystkich Świętych 2020. Cmentarze zamknięte. Potężna kara za wejście na cmentarz!

Przypomnijmy, że grób Pawła Królikowskiego sąsiaduje z mogiłą Emila Karewicza (+97 l.). Aktor znany ze "Stawki większej niż życie" doczekał się pięknego nagrobka. Niedawno pomik pojawił się także na grobie reżysera Stanisława Jędryki (+85 l.), który także znajduje się w Alei Zasłużonych na Powązkach Wojskowych. Zafundowało go Stowarzyszenie Filmowców Polskich. Na grobowiec w tej kwaterze czeka jeszcze zmarły w kwietniu 2019 roku aktor, Tadeusz Pluciński (+92 l.).

Najnowsze