Córka Pawła Królikowskiego unika mediów, dziś ma 22 lata i wygląda zupełnie inaczej! Wiemy, co teraz robi i mamy jej zdjęcia!

2021-01-21 16:38 sylwiab
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Julia Królikowska, Klan
Autor: AKPA Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Julia Królikowska, "Klan"

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska doczekali się pięciorga dzieci. W ślady rodziców poszedł ich syn, Antek, który jest obecnie jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Niemal od początku swojego życia u boku mamy w serialu "Klan" gra ich córka, Julia. Dziewczyna stroni jednak od mediów i nie wiąże z aktorstwem przyszłości. Ma już 22 lata i trudno w niej rozpoznać dziewczynę z ekranu. Wiemy, co teraz robi i mamy jej zdjęcia!

Paweł Królikowski osierocił żonę i piątkę dzieci. Małgorzata Ostrowska-Królikowska była jego żoną ponad 32 lata, a para uchodziła za jedno z najzgodniejszych małżeństw show-biznesu. Ich córka Julia zaledwie dwa tygodnie po narodzinach zadebiutowała w serialu "Klan". Wcieliła się w rolę Kasi Lubicz. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z "Galą" przyznała, że fakt, iż zaszła w ciążę, zbiegł się w czasie z planami scenarzystów na odgrywaną przez nią postać.

NIE PRZEGAP: Wielki smutek w domu Agnieszki Chylińskiej. Dziś straciła bardzo ważną dla jej dzieci i dla niej osobę

- Gdy za pierwszym razem dowiedziałam się od Ilony Łepkowskiej, że w serialu urodzi się dziecko, pomyślałam: "Fajnie by było i w życiu coś mieć". I stało się. Pomysł scenarzystów zbiegł się z moją ciążą - wyznała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska kontynuowała pracę nad serialem, a scenarzyści zgodzili się, by prawdziwa córka została również serialową.

- Udowodniłam, że pracujące mamy bywają świetnie zmotywowane. Po porodzie, z dwutygodniową Julką, przyleciałam z Wrocławia wprost na plan i zagrałyśmy obie - powiedziała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Julia Królikowska ma już 22 lata! Wiemy, co teraz robi

Córka Pawła Królikowskiego została aktorką zaraz po urodzeniu, mimo to nie lubi błyszczeć w blasku reflektorów. Choć w serialu "Klan" pojawia się do dziś, to ogólnie unika medialnego rozgłosu. W życiu prywatnym jest studentką czwartego roku medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. 22-latka chroni swojej prywatności i w przeciwieństwie do innych aktorów, nie publikuje swoich selfie, czy relacji z życia prywatnego. 

Julia Królikowska mimo 22-letniej kariery aktorskiej jest skromną kobietą, która kocha przyrodę i podróże. Wielu jest zdania, że wygląda zupełnie jak Paweł Królikowski! Zobaczcie na zdjęciach niżej. Podobna do ojca?

NIE PRZEGAP: Michał Wiśniewski przerywa milczenie ws. gwałtu w hotelu pod Łukowem! Był tam i wyjawia, co się działo!

NIE PRZEGAP: Wielka żałoba w telewizji TVN. Stacja poinformowała dziś, że nie żyje ich wybitny dziennikarz

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego na Powązkach Wojskowych | Niezapomniani
Najnowsze