Paweł Stasiak kombinuje bez chłopaków (ZDJĘCIA!)

2010-08-06 18:00 łza

Jak się mówi Papa D, to się myśli Paweł Stasiak (43 l.). Lider tego popularnego zespołu, gwiazdy koncertów "Lata z radiem", zaczął realizować swoje marzenie. A jest nim własny solowy projekt.

Na debiut nigdy nie jest za późno! Paweł wziął sobie tę maksymę do serca, zakasał rękawy i ostro zabrał się do pracy. Nam udało się go spotkać na planie teledysku do singla z jego pierwszej solowej płyty.

Ilustracją do utworu "Ocean codzienności" były jak widać wodne klimaty. Choć pogoda nie rozpieszczała, na planie pod Poznaniem wszystkim humory dopisywały. Sam artysta jeszcze nie chce zapeszać, ale uchylił nieco rąbka tajemnicy na temat debiutu.

- Jest tam wiele osób, z którymi do tej pory w ogóle nie współpracowałem. Może wolałbym nie wymieniać nazwisk, bo chciałbym, żeby ta muzyka sama się obroniła - mówi Stasiak.

- Jeżeli chodzi o płytę, to będzie wszystko biało na czarnym napisane i wszytko będzie jasne. Są oczywiście piosenki Filipa Siejki, ale oprócz nich zupełnie nowe osoby, których udział może okazać się zaskoczeniem. Nie zdradzajmy jednak wszystkiego - powiedział "Super Expressowi" artysta.

Zobacz video:

{% load block_tags %}
{% video 2088 %}

Najnowsze