Pazurze wysiadł kręgosłup. Aktor idzie POD NÓŻ

2018-04-28 6:00

Gdy odwołał wszystkie najbliższe występy, jego fani zamarli. Okazało się bowiem, że Cezary Pazura (56 l.) musi przejść operację. I choć on i jego żona Edyta (30 l.) nie chcą zdradzić, jakie problemy ma aktor, "Super Express" dowiedział się, że chodzi o kręgosłup. Sprawia on wielkiemu aktorowi wiele bólu i uniemożliwia normalne funkcjonowanie.

Żona i menedżerka aktora Edyta Pazura wystosowała niedawno oświadczenie, w którym poinformowała o odwołanych występach męża.

"W związku z zaplanowaną w najbliższych dniach operacją Cezarego Pazury wszystkie występy w dniach 25.04-17.05 zostają odwołane lub będą przeniesione na inny termin. Bardzo proszę o wyrozumiałość w tej kwestii. Powyższe oświadczenie w pełni wyczerpuje nasze stanowisko w tej sprawie, a zespół będzie kontaktował się z każdym z organizatorów osobno" - wyjaśniła, ucinając wszelkie pytania o stan zdrowia męża.

Jak jednak udało nam się ustalić, w najbliższych dniach aktor przejdzie operację kręgosłupa. - Tak, Czarek ma chory kręgosłup. Ból czasem przenosi się nawet do ręki. Dlatego zdecydował się na operację - mówi nam znajoma aktora.

Pazura świadomie wybrał ten moment na operację. Jego żona jest bowiem w dziewiątym miesiącu ciąży, a on już za kilka tygodni będzie musiał stanąć na wysokości zadania, wstawać w nocy, przewijać dziecko, a przede wszystkim chce nosić je na rękach.

- Wiadomo, operacja to nic przyjemnego. Ale Czarek cieszy się, że po niej wszystko wróci do normy i będzie znów w pełni sił - mówi nasza rozmówczyni.

Do swoich występów kabaretowych chce wrócić jeszcze przed wakacjami, bo bycie głową rodziny zobowiązuje do tego, aby zapewnić jej odpowiedni byt. Na szczęście zdrowy tryb życia oraz ukochana siłownia szybko postawią go na nogi po operacji.

"Super Express" życzy szybkiego powrotu do zdrowia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze