Perfect stracił stronę na Facebooku! Pojawiły się tam obraźliwe treści

2020-05-14 11:58 MGa
Grzegorz Markowski będzie śpiewał bez Perfectu
Autor: Akpa Grzegorz Markowski będzie śpiewał bez "Perfectu"

Zespół Perfect pod koniec kwietnia stracił kontrolę nad stroną na Facebooku. Grzegorz Markowski (67 l.) poinformował o tym na nowej stronie w mediach społecznościowych pt. Strona zespołu Perfect. Okazuje się, że pierwotną stroną zarządza bez pozwolenia jeden z fanów zespołu.

Stara oficjalna strona Perfectu na Facebooku ma ponad 223 tysięcy fanów. Nowa strona zespołu ma na razie tylko blisko 3500 osób. Okazuje się, że legendarna grupa Grzegorza Markowskiego straciła kontrolę nad starą stroną przed majówką. Administratorem strony został mieszkający w Niemczech szef nieoficjalnego fanklubu Perfectu. Uczynił to dzięki wyrokowi sądu w Niemczech, na mocy którego Facebook przywrócił mu prawo do utraconego konta. W 2016 roku Perfect rozstał się z fanem, który prowadził im konto w mediach społecznościowych i pozbawił go wówczas pełnomocnictw i zatrudnił innych administratorów. Teraz to on usunął osoby, które nią zarządzały.  Nowy administrator zaczął umieszczać obraźliwe posty pod adresem niektórych członków zespołu, ich rodzin oraz jego menedżerki zespołu.

Perfect wydał w tej strawie oświadczenie. - Przepraszamy wszystkich za zaistniałą nie z naszej winy sytuację (…). Administrujący aktualnie naszym dotychczasowym profilem, nie jest przez nas do tego upoważniony - czytamy. Nagrano także filmik z Grzegorzem Markowskim, który opublikowano na nowej stronie Perfectu na Facebooku.

Patrycja Markowska wywiad

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze