Perfekcyjna Rozenek zawiodła fanów: "Trochę to słabe jak na kogoś, kto udziela innym rad"

2017-04-05 13:36 ssk

Małgorzata Rozenek zaistniała w show-biznesie udzielaniem porad nieudolnym paniom domu. Sprawiła, że usługiwanie swojemu mężowi stało się modne. Te czasy są już za nią, ale Perfekcyjna Pani Domu, to łatka, która przylgnęła do niej na stałe. Okazuje się jednak, że Rozenek wcale nie jest taka idealna!

Małgorzata Rozenek mimo swojego wieku, jest nowoczesną gwiazdą, która dba o swoich fanów. Chętnie korzysta z Facebooka i Instagrama, racząc swoich miłośników fotkami ze swojego życia. Lubi się chwalić swoimi synami, którzy są jej oczkiem w głowie. Ostatnio wrzuciła selfie z synami podczas jazdy samochodem. Ta fotka oburzyła jej fanów.

#happy #kids #happy #mom #best #afternoon #ever #finally #together

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) 3 Kwi, 2017 o 9:47 PDT

- Fotki w trakcie jazdy i to jeszcze z dziećmi na pokładzie? - pyta oburzony internauta. - Trochę to słabe jak na kogoś, kto udziela innym rad, prawda? - dodaje inny. Pojawili sie obrońcy Rozenek, którzy twierdzili, że samochód na pewno stał na parkingu, a nie uczestniczył w ruchu ulicznym. Okazuje się jednak, że Rozenek złamała przepisy ruchu drogowego i stworzyła niebezpieczną sytuację na drodze dla siebie, swoich dzieci oraz pojazdów znajdujących się na jezdni. - Samochód przed nią ma światła stopu odbicie w okularach. To nie parking - zauważył spostrzegawczy użytkownik Instagrama.

Nie ładnie! Tak dużo ryzykować. Ale czego nie robi się dla sławy?

Zobacz: Syn Beckhama kopiuje Majdana?

Najnowsze